Ново
Фармерки со високиот удар на софија фармерки со високи фармерки за подигање

Фармерки со високиот удар на софија фармерки со високи фармерки за подигање

Достапност: Залиха
DEN 960.00

Не можете да тргнете наопаку со класика. Нашата loveубов кон фармерките за подигање од фармерките на Софија продолжува со високо ниво, дарежлива размахване и удобно тексас на истегнување. Суптилното избледување на сите вистински места им дава на овие фармерки добро облечен изглед што е во право на тренд. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Siempre estarás a la moda con una prenda clásica. NOS Encantan Los Jeans Con Corte Para Bota de Sofia Jeans Que Cuentan con un un corte de tiro alto y cómoda mezclilla elástica con detalles de pliegues desteñidos. La sutil difuminación en los puntos clave les da a estos jeans un изгледаат desgastado que está de moda. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Bootcut/Corte Para Bota. Подигање и инсејм : високи; 29 ”inseam/tiro alto; 29 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Дизајн на тексас на истегнување/Diseño con mezclilla elástica. Зошто ќе го сакате тоа : суптилно вознемирувачко и сурово раб по полите создаваат дизајн инспириран од гроздобер. од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Флипфлопот На Вионскиот Бран за мажи е бестселер на сите времиња со меки, обложени горни дрес и најлонмр

Овој прекрасен цветен повеќебоен цвет од лалиња во зима, јас платно уметноста се печати со употреба на н

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT SET за BMW M3 2015 : Дизајнирано прилагодете ги сложени�

Одговара на следниве возила : Buick Allure2010 CX 2.4 L2010 CX 3.0 L2010 CXL 3.0 L2010 CXS 3.6 LFitnote : Задното Лево И Десно, OE Опремени �

Овие завртки се произведени со употреба на издржливи материјали и тестирани на корозија за да се обезбе

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Нека?и дајте му извик на човекот?најдобар пријател Големиот Костим За Кучиња за Возрасни е разигран изб�

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани

Делови И Додатоци за возила најлесниот капак на креветот на камионот штотуку стана полесен Трифекта АЛ�

Scroll