Ново
Висок Сваровски Стерлинг Сребрен Јануари Прстен

Висок Сваровски Стерлинг Сребрен Јануари Прстен

Достапност: Залиха
DEN 159.84

Покажете го вашиот месец со овој прекрасен прстен Со Изрази што Може да се Редат, кој е дизајниран по ваш вкус. Овој прстен е внимателно изработен од сребро со родиум позлата. Овој прстен се одликува со блескав, месец јануари, кружен кристален камен кој силно ќе искра. Достапно во големина 6. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 2,85 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Редење Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2,25 Mmring Големина : 6 Детали за цврстиот камен : Тип : Кристално Раѓање Месец : Јануари Боја : Црвена Форма : Тркалезна Големина : 5mmquanty : 1 Поставување накит : безелиевиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Тајланд Редење Изрази Високи 5мм сваровски Стерлинг сребрен јануари Прстен : рамка set High profilepolided finishrodium обложени за да се спречи tarnish Crafted во sirling silver Swarovski Елементи Складирани Изрази брандостапни во повеќе големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Одмор на пупка со вкус на тропикели за мали непцели со ананас и банана на одборот, плус омега3 спакувани �

Атлетик за мажи на Wrangler Fist Fist Peady Jeans се совршени за момчето во движење Деталите за дизајнот вклучуваат џ�

Уметник : Грејс Поп Предмет : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност од зелен

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галеријаобвиткано плат

Палучете ги салите и вратите во празничен дух со време на празник 20инчен мрежен венец...

Cuddly мека и тотално симпатична, сет на три парчиња облека на Btween оди девојки благодарение на полите на пи�

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Само на Изберете удобност со оваа без ракав

Оваа прекрасна апстрактна уметност на платно од сиво платно се печати со употреба на највисок квалитет

Оваа исечена тексас јакна со џебови никогаш не излегува од стил! Со контрастно бело шиење низ целиот све

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Флоралстил : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткан

Уметник : Зафатен Art Subject : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт За создавање високо квали

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно Арт...

Класичната цврста боја е едноставна и лесна за совпаѓање, погодна за секојдневен обичен изглед...

Scroll