Ново
Kraus Quarza Dual Mount Double Bowl Granite кујна мијалник и цедилки во сива боја

Kraus Quarza Dual Mount Double Bowl Granite кујна мијалник и цедилки во сива боја

Достапност: Залиха
DEN 5919.84

Мијалките за серии Quarza ™ се изградени за да траат цел живот, со висококвалитетен гранит композит направен од 80% природен кварц и акрилна смола со високи перформанси, нудејќи исклучителна издржливост со луксузниот изглед Мин Кабинетот Големина : 36 ”потколеник / 36” ТопМунт. Висококвалитетен гранит композит направен од 80% природен кварц и акрилна смола со високи перформанси за исклучителна издржливост со изгледот и чувството на вистински камен. Не-испарлива боја : УВ-стабилниот материјал нуди богата нијанса која нема да избледи или обезцвете со текот на времето. Длабок мијалник со двојни садови : 10 ”висок капацитет 60/40 Сплит слив со нежно заоблени агли и низок делител на центарот за да се смести вашиот најголем прибор за кујси. Demantmount / Drop-in Design : Инсталирајте како потколеница за непречена транзиција од мијалник во countertop, или испуштете во постојно отворање на countertop. Безбедна топлина : Може да издржи висока топлина и екстремни топла или ладна температурна флуктуации. Природно апсорбирање на звук : Цврстиот материјал сличен на камен апсорбира вибрации и го минимизира бучавата кога мијалникот е во употреба. Одвод за задниот дел е компатибилен со сите адаптери за отстранување на ѓубрето, го зголемува работниот простор во мијалникот и просторот за складирање во кабинетот подолу. Комплетот вклучува : мијалник на сериите Quarza ™, (2) Совпаѓање на обоени цедилки, хардвер за монтирање, образец за отсекување, инструкции за инсталација и нега. Ограничена гаранција за живот : Ние стоиме зад нашите производи со највисоки стандарди за квалитет. Сертифицираната пакување ISTA го штити мијалникот од оштетување како резултат на влијанието на транзитот и за време на вчитувањето, елиминирање на одложувањата за проекти за реновирање. Сертификација на производи : Сите производи на Kraus се обележани CUPC, за уверување дека производот ги исполнува сите стандарди на Северна Америка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Рик Стулцсубјект : животни Стил : Флорентнеипроид Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност од зелен

Покажете ја нејзината скапоцена личност со оваа супер симпатична кутија за подароци за пакување за дец�

Бдк Цветни Розови Цвеќиња Дизајн Тепих Автомобил Подни Душеци За АВТО ВАН КАМИОН SUV 4 Парчиња Предни И З�

Топлината, удобноста и стилот се спојуваат во овој луксузен домашен дом со 7 парчиња постелнина Преголе�

Атлетски работи Superенски супер мек лесен саксија јакна од качулка е разноврсна, удобна и задолжителна з�

Овој блескав прстен за ангажман на дијаманти во Миабела е совршен избор за вашиот посебен Изработен во �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа цврста градежна маса за кафе нуди чист, едноставен дизајн кој оди добро во која било дневна соба...

Гсп тркала лого и центар собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изра

Товарните шорцеви се тука за да останат и Georgeорџ ве покри Овие машки каргошорцеви се направени во удобн�

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галеријаобвиткано плат

Овие Stereooth стерео ушни уши со Bluetooth Bluetooth со микрофон се привлечни и безбедни, така што тие остануваат ста

Scroll