Ново
Pacifica Premium Deep Seat Lounge Perse од Астела во песок

Pacifica Premium Deep Seat Lounge Perse од Астела во песок

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Со удобно седиште на отворено, единственото нешто што недостасува е уште поудобна перница. Перницата за длабоко седиште на Pacifica Premium, поставена од Астела, нуди и седиште и задната перница, за да можете да го усовршите вашето седење на отворено и да го искористите максимумот од вашиот двор. Премиум перничињата на Пацифик се направени со 100% растворско обоено акрилно платно, кое трае 4 пати подолго под сонцето во споредба со олефините и полиестерските перници, така што вашата инвестиција во стил и удобност се враќа од година во година. Двете капаци се опремени со патент за да ги отстранат инсерти за лесно чистење. Со разновидноста на цврсти, живописни бои на располагање, овој сет на перничиња е сигурен дека убаво го надополнува вашиот друг декор на внатрешен двор. На задната перница има и елегантен заварен трим раб за класичен изглед. Без напор трансформирајте го омиленото седиште за внатрешен двор во стилско и живописно место за дневна салон со купување на овој сет за перничиња со длабоки седишта! Сет од 2 парчиња (1 задната перница и 1 перница на седиштата). Наменето за употреба со мебел за внатрешен двор. Достапно во најразлични живописни бои. Стилски засаден раб околу задната перница. Издржлива надворешна ткаенина на Пацифик Премиум. Посебните перничиња овозможуваат лесно складирање. Се спротивставува на мувла, мувла, дамки и влага за долготрајна употреба. Димензии на задната перница : 25 "W x 22,5" L x 6,5 "T. Долни димензии на перница : 24" W x 24 "L x 6" T.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Чекор на пролет во Викторија К Слингбек Рафија Еспадрил! Вметнувачот на gore додава дополнителна удобнос�

Поставете го расположението за тотална релаксација во овие шорцеви за залив на Halgler Moon Moon Moon...

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галерија обвиткано пла�

Создадете убаво украсени колачи за прилика со овој фонтан на мулти пастелна боја на Вилтон Овој сет доа�

Чувајте го вашето малечко удобно од ден во ноќ со ова новородено тело за момчиња од Гаранималс...

Флипфлопот На Вионскиот Бран за мажи е бестселер на сите времиња со меки, обложени горни дрес и најлонмр

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Убав слој! Овие ками од ребра од без граници го добиваат третманот со кошула на Хенли со плочата за копчи

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви тре�

Градина гледа како никој друг Како и да скокаат нагоре и надолу, TP Toys Spiro Spin Cyclone Seesaw ротира со брзина на „

Mellow воведува иновативен премиум меморија за пена за пена, кој ќе ве олесни во смирувачка ноќ со инфузија

Rocket Pedal Go Kart има спортски дизајн на тркачки автомобили и трајни карактеристики Ракетата му дозволува на

Чувниците во форма на богатство се забавен, трендовски начин да додадете поп дизајн на вашите есенски о�

Без разлика дали сте џогираат, работите во теретана или трчате со работи, атлетските чевли Avia O2air BX1, дали

Одговара на следниве возила : Buick Allure2010 CX 2.4 L2010 CX 3.0 L2010 CXL 3.0 L2010 CXS 3.6 LFitnote : Задното Лево И Десно, OE Опремени �

Уметник : Lanre Adefioye Subject : Maps Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, �

Осветлете ја плажата со овој треперен хипстер JS Jessica Simpson Women'sенска страна Shirred Hipster Swimsuit Date Shirred Tab Sidemoderate

Претставете ги сите ваши омилени ликови додека ги носите овој официјално лиценциран Hunter X Hunter екран, печ

Уметник : Викторија Ивановасубјект : Cuisinestyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси,

Scroll