Ново
Edgemod trattoria 24 counter висина столица во сива боја

Edgemod trattoria 24 counter висина столица во сива боја

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Некои работи никогаш не излегуваат од стил, и таков е случајот со оваа столица од Траторија 24 инчи. Совршено за сè, од опуштена дневна куќа и бар до обичен бројач во вашата стилска кујна, оваа столица испорачува издржливост на комерцијално одделение и поканувачки стил. Пристигнувајќи целосно собрани, оваа столица вклучува капачиња што не се обележуваат за да го заштитите вашиот тротоарите и да понудите стабилност. Столчето е изградено во електропланиран метал за зачудувачка издржливост. Со намалени нозе, ова столче е лесно да се складира и складира. Совршен за кафе или бистро. Електричен метал. Тестирано комерцијално одделение. Целосно собрани. Капчиња за нозе кои не се обележуваат. Севкупни димензии на производот : 16 "w x 16" w x 24 "ч. Димензии на седиштето : 12" w x 12 "w.

Карактеристики

Производи во категоријата

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувс�

Донесете дома Вебер пиво може да се зачини со пилешко и да го има тој скара и парен вкус токму во вашата р

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Просторија за играње, складирање и растење! Нашиот кревет Келси ви дава повеќе простор во спалната соба

Украсете за празниците со празник за време на црвено ливче мини дрво со украси! Ова симпатично, црвено д�

Удрете ја плажата или салон покрај базенот Колекцијата за пливање за капење на Reebok е дизајнирана да ви о

Беркшир дома Фремонт Сонома може да се користи за реновирање, закрепнување, создавање или занаетчиство.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Оваа празнична сезона, навивајте се за вашиот тим додека ширевте расположи за одмор Овој тим за подароц�

Стилот и функцијата се ваши со активната мета на Расел Текстурирани панели плус технологија за влага за

Чувајте ги забите пенливи и вашите непцата се здрави со еднаква чиста здравствена состојба за заби за в�

Уметник : Мартин Стибебјект : Пејзажапелатива : Каса на прообрапроизвод Тип : Галерија обвиткано платно �

Уметник : Сју Шлабахсубјект : Типографија Стил : Француски земјата Производ Тип : Галеријаобвиткано плат

Овие машки чевли во Мека се изработени од мазна висококвалитетна кожа од ливчиња и тие доаѓаат во разли�

Исклучете го железото и паробродот, овие женски плус плус брчки, опуштени поставени, панталони за нозе, �

Уметник : Ionut haragsubject : Transport Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено �

Тајните богатства Plush 2 PC PJ сигурно ќе ве одржуваат топло и пријатно ноќе и ставете насмевка на лицето...

Серијалот Ксено ја зема Bestinclass Premium кожа совпаѓана со меки облоги за значително чувство што е гејмерна о�

Уметник : NINA PAPIOREKSUBJECT : Пејзаж Апестил : Тип на крајбрежје Продукција : Галеријаобвиткано платно уметност

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа црна моде�

Покажете го вашето вистинско животно! Оригинални отпечатоци за вашиот телефон Дизајните вклучуваат ед�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Нуркајте во потопно задоволство со оригиналниот крем сирење од Филаделфија, за начин на живот на кето и

Scroll