Ново
Современи моменти од гербер девојче Вафл Ромпер сет, 2-пакет

Современи моменти од гербер девојче Вафл Ромпер сет, 2-пакет

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Современите моменти донесуваат обична софистицираност во гардеробата на вашето мало. Секој од нашите комплети на Coverals е дизајниран за лесно и исклучување. Тие се направени со супер меки ткаенини од памук за целодневна удобност и лесна грижа. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Овој сет вклучува едно розово девојче Покрие и едно бело цветно девојче за девојче. Современи моменти од Гербер Бебе девојче Ромпер Сет, 2-пакет, (0-3 месеци-24 месеци). Вклучува две бебиња. Наменето за лесно вклучување / исклучување. Карактеристики на внатрешни прилепувања на бутовите за брзи промени . Покривни облоги направени со мека мини ткаенина од вафли за целодневна удобност. Едно покритие цврсто розово, едно бело со целосен цветен принт. Пар со нашите координативни џемпери кардигани или нејзините омилени јакни за бебиња кога е кул. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #19.HIN.83624 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 60% памук 40% поли. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Пристигна кралското семејство морски Мајмунразвлечете го црвениот тепих и пречекајте ги во нивниот за�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

ЏВЦ Гуми Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон и Далечински управувач се класичен и функционален д

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Делови И Додатоци за возила најлесниот капак на креветот на камионот штотуку стана полесен...

Клиповите за покривање На Брачниот Другар се направени дополнително тешки за сурови зимски услови Овие

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Луситот е јасно во центарот на вниманието на модата оваа сезона, А Тара По Лесна Улица ја прикажува во ст

Scroll