Ново
Керн лифт ја врвот кафе -маса со шуплини за складирање сива

Керн лифт ја врвот кафе -маса со шуплини за складирање сива

Достапност: Залиха
DEN 1248.00

Оваа цврста градежна маса за кафе нуди чист, едноставен дизајн кој оди добро во која било дневна соба. Врвот на правоаголна маса е доволно пространа за декоративна вазна и послужавник со храна и пијалоци кога гостите посетуваат. Прави, едноставни нозе намалени на дното за да се даде допир на разлика. Во долната полица има креативен дизајн од типот на табла што додава интересен пресврт. Табелата е завршена во сива боја со убав акцент на жито од дрво. Сет вклучува : една (1) маса за кафе. Материјали : Дрво. Заврши боја : сива. Потребно е собрание : Да. Број на полици : 1. Подигнете ја горната маса за кафе со шуплини за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

Сеопфатен Мини Дисплеј Машки На HDMI Женски Активен Адаптер КабелHDMI / Mini Display Port За Аудио / Видео Уред 1 x mini

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно!...

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Scroll