Ново
Уметнички ткајачи го загрозуваат традиционалниот килим во затворен простор

Уметнички ткајачи го загрозуваат традиционалниот килим во затворен простор

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Колекцијата Дурам ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен, акрилик во Турција и има низок куп. Само чисто место. 85% полипропилен / 15% акрилик. Машина ткаена во Турција. Висина на купот : 0,10 ". Само затворен. и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Наменета да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршени за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво. Канистерските вакууми без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими, но исто така можете да го користите и прицврстувачот исправен вакуум . Функционален низок куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите. Препорачана подлога за килим.

Карактеристики

Производи во категоријата

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно!...

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

ЕГР Цевка Конекторфити : 9799 Форд Е150 Еконолин, 9799 Форд Е250 Еконолин, 9798 Форд Е350 Еконолин, 9798 Форд Експедиц�

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција?...

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Уметник : Здраво Ангелсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметно

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

Материјал : 80% И 20% Еластан Пол : Женски Тип На Шема : Печатени Возраст : 28 Години Сезона : Лето...

Scroll