Ново
Убава Комедија Флуоројаглероден Монофиламент Најлон Риболов Линија Крап Риболов Главна Линија Со Пластични Додатоци За Риболов Бо

Убава Комедија Флуоројаглероден Монофиламент Најлон Риболов Линија Крап Риболов Главна Линија Со Пластични Додатоци За Риболов

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Карактеристики : повлекувањето на оваа риболовна линија е високо и непријатно за кршење, така што може да ги задоволи повеќето од вашите потреби за секојдневен риболов.Спецификации : Материјал : Најлонпозиција : Поток,Езерце Со Резервоари,Езеро, Океански Карпи, Река, Океанска Плажа Со Размер Или Не : Сега Со Владетел Или Не : Нобујност Карактеристика : Лебдечки Линии/Должина На Врвот На Мијалникот : 200м големина : како што покажува сликата тема : Спортски Спорт Тип : Риболов : Тип На Ниво : Лидерска Линија Chart : Size-0.4#0.6#0.8#1.0#1.2#1.5#2.0#2.5#3.0#3.5#4.0#-4.5#-5.0#-6.0#-7.0#-8.0#Diameter(mm)-0.1-0.12-0.140.16-0.180.2-0.230.26-0.280.3-0.32-0.34-0.370.40.45-0.5 Pull(kg)3.84.4-5.16.77.47.9-8.59.39.9-10.6-121416-17.5-18.8-вклучен е 21 пакет : 1х 200м најлонска риболовна линија 1 риболовната линија е мека и природно се ниша во водата. Се комбинира со вештачката мамка, што е попривлечно. 2 со површинска флуоројаглеродна обвивка, риболовната линија ќе биде помека, помазна, отпорна на абење и силна во напнатост. 3 антиоксидантен третман на површинскиот слој на риболовната линија, ефикасно заштита на риболовната линија, проширување на употребата на риболовната линија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заборавете дека 'рѓосаното место некогаш се случило со металик спреј од' рѓаОлеум.Сесто сушење Суво да с

Подобрите домови и градинарски ловци на ловци на ловци е убава и издржлив пластеник за сите ваши растен�

24парчиња сет Боја : Црвена и бела Овие заслепувачки украси се прават во 4 неверојатни завршувања : Сјајни

Оваа прекрасна хипереалистичка Daisy Flowers IV Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на мастило от

Чувајте ги забите пенливи и вашите непцата се здрави со еднаква чиста здравствена состојба за заби за в�

Овие прекрасни везени чаршафи се меки, удобните чаршафи се отпорни на брчки, ќе се чувствувате пријатно

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустични декори, како и во совр

Беркшир дома Фремонт Сонома може да се користи за реновирање, закрепнување, создавање или занаетчиство.

Просторија за играње, складирање и растење! Нашиот кревет Келси ви дава повеќе простор во спалната соба

Обезбедете дополнително седење на вашата палуба или внатрешен двор со овој сет на две столчиња...

Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во модар патлиџан и природен за овој разноврсе�

Уметник : Dmitry laudinsubject : figutativestyle : модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галерии некога

Да се ​​патува во вашиот RV може да создаде животни спомени Не дозволувајте традиционалните генератори

Несомнено кул и тотално удобно џогерите на Retro Stitch во тонски печатење со камо, одржувајте го да изгледа �

Веднаш осветлете го вашиот простор со допир на раката користејќи го ОК осветлувањето 23.5 H мечка Тема на �

Исклучете го железото и паробродот, овие женски плус плус брчки, опуштени поставени, панталони за нозе, �

Удрете ја плажата или салон покрај базенот Колекцијата за пливање за капење на Reebok е дизајнирана да ви о

Само на време за есен, графички и цврсти маички со долги ракави за да одговараат на имагинацијата на ваш�

Оваа прекрасна симпатична пудличка кучиња цветни уметности уметност е отпечатена со употреба на најви�

Мијалките за серии Quarza ™ се изградени за да траат цел живот, со висококвалитетен гранит композит направ

Оваа оригинална модна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори

Атлетски работи со 3 парчиња активна маица, резервоар и шорцеви за облека го прави да го облече ветре! Од�

Бебето е подготвено да оди во прилог во овој забавен 3парчен кардиган сет за бебе момче од моето дете на �

Не можете да тргнете наопаку со класика Нашата loveубов кон фармерките за подигање од фармерките на Софиј

Направете рамнотежа на впечаток кога ќе ги завиткате подароците во документи за завиткување на подароц

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност Нашиот ек

Scroll