Ново
Тенџериња И Тави Организатор За Кабинет, Прицврстување На Ниво и Прилагодлива Решетка За Тава

Тенџериња И Тави Организатор За Кабинет, Прицврстување На Ниво и Прилагодлива Решетка За Тава

Достапност: Залиха
DEN 2.67

●Ажуриран Дизајн За Поголема Стабилност●овој прилагодлив организатор на тенџере и тава за кабинетот може да биде супер стабилен за време на употребата. фиксната долна основа со средните загради обезбедува извонредна рамнотежа за целата решетка, така што нема да имате грижи за паѓање. секој делител е прикажан со предвремен дизајн и лесен за прилагодување на висината што ја сакате.●Повеќенаменска Апликација●нашата решетка за организатори НА саксии И тави САЈЖ за под кабинет за повеќекратна употреба; лесно и брзо склопување на 2 самостојни начини : вертикално од едната или од двете страни; само вметнете ги разделувачите во процепите на решетката, толку лесна инсталација. Може да се користи на работната површина во кујната, внатре во кабинетот, бањата и секој рамен под.Quer Superty Crusturce Q Надградената тешка железна конструкција ги држи вашите скапоцени тенџериња и тави стабилно и безбедно. овој организатор на решетката за тенџере нема да попушта, искривува или ' рѓа и многу лесно се чисти. 6-те пластични стапала за морон проверете дали решетката е против лизгање и држете ја површината подалеку од гребење. дефинитивно вашиот одличен помошник во организацијата за садови.●Поставете Ги Сите Тенџериња и Тави. нашиот организатор на тенџере и тава е погоден за сите тави, тенџериња во вашата колекција садови за готвење, мали или големи. можете лесно да ги прилагодите нивоата за да соберете 6 или повеќе (наредени) тенџериња, тави, капаци, листови за печење, послужавници, садови, даски за сечење итн.●Надградете Ја Вашата Кујна Без повеќе копање под купишта саксии за да го добиете оној што ви треба на дното. ставете ги садовите за готвење на оваа решетка, добивајќи ги сите садови за готвење во секоја додека готвите, постигнете уредена и чиста кујна со решетката за организатор НА саксии САЈЖ.На 6 Февруари 2023 година во 00 : 31 : 22 ПСТ, продавачот ги додаде следните информации : Број На Прегради : Повеќе од 5.Големина : Голема.Боја : Црна.Материјал : Метал.Должина На Предметот : 21. Монтирање : Кабинет Монтиран, Слободен Стои.Тип : Тенџере Решетката.Број На Полици : Повеќе од 5.Број На Нивоа : 6.Точка Висина : 17.1. Карактеристики : Прилагодлив.Земја/Регион На Производство : Кина.Точка Ширина : 10 во.

Карактеристики

Производи во категоријата

Техничар за работна облека за машки Wrangler, Pantthe Wrangler Men's Workware Technicer Pant ги има техничките детали за најтешки

Тоа е како да добиете две палта за цената на еден со реверзибилниот зимски капут на Bhip Стилизирајте го в�

Уметник : Мартин Стибебјект : Пејзажапелатива : Каса на прообрапроизвод Тип : Галерија обвиткано платно �

Уметник : Пол Ендруссубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички �

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за LexGS350 2013 : Дизајнирано прилагодено вкл

Бебе ајкула доо доо доо доо доо! Таа ќе ги сака овие сандали за симпатична игра со нејзините омилени лико

Овде воведете ги инспирациите Вејверли 100 % ткаенина од памучна патка, со дизајн на шема на песок од текс�

Отпадни садови, Commercial Commercial Speoon на садот за не'рѓосувачки челик во затворен простор Дизајниран да ги зад

Кул стил е ветер во ова копче за кратки ракави со кратки ракави на Ван Хеузен Карактеристиките на влага �

Livedивежен изглед, подолга и удобна ткаенина од тексас, софија Вергара, мидишорцеви . тие изгледаат и се ч�

Донесете дома Вебер пиво може да се зачини со пилешко и да го има тој скара и парен вкус токму во вашата р

Трејлерот за велосипеди за деца во Казам Линк е одличен начин да ги запознаете децата со забавата на две

Украсете за празниците со празник за време на црвено ливче мини дрво со украси! Ова симпатично, црвено д�

Стилот и функцијата се ваши со активната мета на Расел Текстурирани панели плус технологија за влага за

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова Â Wallиден часовник со златен глама.

Колекцијата Constantia има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благ�

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња Тамар може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди при

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овие машки чевли во Мека се изработени од мазна висококвалитетна кожа од ливчиња и тие доаѓаат во разли�

Нуркајте во потопно задоволство со оригиналниот крем сирење од Филаделфија, за начин на живот на кето и

Уметник : Pablo Estebansubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подготв

Кул влажниот овлажнител има постојан филтер за перење и технологија за тивка грижа која е до 20 проценти

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Scroll