Ново
DesignArt 31,5 31,5 Модерно огледало на wallидот

DesignArt 31,5 31,5 Модерно огледало на wallидот

Достапност: Залиха
DEN 2543.84

Во индустријата која видела многу малку иновации на годините, дизајнерската уметност гордо ви ја носи нашата ексклузивна колекција на огледала со печатени дизајни. Огледала, главна ставка за декор во секој дом сега станаа повеќе од огледало- тие станаа уметничко дело. Нашиот уникатен дизајн и ексклузивна техника овозможува мастилото да се собере неколку милиметри над огледалото, но сепак остануваат доказ за гребење и отпорни на избледени. Самото огледало е со највисок квалитет со мерење на дебелина од 1/4 инчи и обезбедува кристално чиста рефлексија без нарушување. Како и со придобивките од традиционалното огледало, природно обезбедува појава на зголемен простор во околината и зголемена осветленост и осветлување. Премија за поддршка спречува корозија во околини за бања и сите огледала доаѓаат со веќе инсталираните закачалки за wallидови што овозможуваат да се обеси вертикално или хоризонтално. За ваша погодност се вклучени сидра и завртки за сув ид. Секое огледало е внимателно проверено пред испорака и безбедно спакувано со неколку слоеви на заштитно пакување, обезбедувајќи безбедна испорака . огледалата на дизајнот на дизајнот се достапни во следниве големини : коло 39,4 “, рунда 39,4",, околу 39,4 ", коло, околу 39,4", околу 39,4 ", круг 39,4", околу 39,4 ", круг 39,4", околу 39,4 ", круг 39,4", околу 39,4 ", круг 39,4", околу 39,4 ", круг 39,4", околу 39,4 ", круг 39,4", околу 39,4 ", околу 39,4", околу 39,4 ", коло. Околу 31,5 ", 24 -та рунда", овална 24 "x 32", квадрат 32 "x 32", правоаголна 30 "x 40", правоаголна 30 "x 48", правоаголна 24 "x 32".

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Шила Голденсубјект : Флоралстил : Куќа / Кантрипродукт Тип : Галерија обвиткано платно уметност

Овие сандали на Поло Клуб Беверли Хилс се опремени за целодневно носење Тие имаат симпатичен дизајн кој

Системот за складирање на гаража од 11 парчиња Сандуски нуди одличен начин да ја организирате вашата гар

Овој исклучителен прстен за кросовер на дијаманти Миабела е забавно и уникатно парче накит Одликувајќи

Наградете ги вредните мажи во вашиот живот со нашите американски херои Колосална персонализирана пиво

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Флоралстил : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткан

Атлетик за мажи на Wrangler Fist Fist Peady Jeans се совршени за момчето во движење Деталите за дизајнот вклучуваат џ�

DEC Direct Fit C.A.R.B Компаниран каталитички конвертор 50 државни легални каталитички конвертори се квалитет на

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Одмор на пупка со вкус на тропикели за мали непцели со ананас и банана на одборот, плус омега3 спакувани �

Кучињата ќе спијат удобно со овој Wuffuf Pet Snuggle Pet Ced Тој е исполнет со мек полиуретан материјал од пена...

Овој блескав прстен за ангажман на дијаманти во Миабела е совршен избор за вашиот посебен Изработен во �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уметник : Craig Snodgrasssubject : Graphic Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „Чувајте мирна и капк

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галеријаобвиткано плат

Модете го вашиот отворен простор со безвременски изглед кој исто така обезбедува исклучителна разновр�

Инспириран од југозападниот и уметничкодеко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистиц

Нашите комплети за фустани се совршени за есенска забава! Секоја облека за бебиња е направена со мек пам

Товарните шорцеви се тука за да останат и Georgeорџ ве покри Овие машки каргошорцеви се направени во удобн�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа прекрасна апстрактна уметност на платно од сиво платно се печати со употреба на највисок квалитет

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Уметник : Lantern Presssubject : Animal Style : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис Подготвено за виси, �

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерс

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Scroll