Ново
Fisher FBEP680K Easy Sound Bluetooth Stereo Earbuds со микрофон

Fisher FBEP680K Easy Sound Bluetooth Stereo Earbuds со микрофон

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Овие Stereooth стерео -ушни уши со Bluetooth Bluetooth со микрофон се привлечни и безбедни, така што тие остануваат ставени додека трчате, велосипедизирате или во теретана. Тие се носат како ѓердан, што ви го олеснува носењето кога не се во употреба. Донесете одличен преносен аудио на патот со вас со долг век на траење на батеријата. Bluetooth Airoha. 50m Ah батерија. Време на повик : 5 часа. Време на полнење : 1 час - 1,5 часа. Време на подготвеност : 72 часа. Време на игра : ~ 4 часа. Вклучува кабел за полнење. Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Амстердам Филдс е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бој

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно!...

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Направете убави парчиња за вашиот дом и подарете како подарок за секоја пригода кога Ќе го додадете Ком�

Паметна и секси пливање тајна The Itsy Bikini Swim Bown (SA1007) Ова дното на бикини со бикини е одобрено од одмор со бр�

Scroll