Ново
21.5in LED IPS TAA DVI-D D-SUB HIGHIGHT PVT SWIVEL USB

21.5in LED IPS TAA DVI-D D-SUB HIGHIGHT PVT SWIVEL USB

Достапност: Залиха
DEN 3024.00

LG 22 MB35 PU -I 22 "LED LCD монитор - 16 : 9 - 5 ms - 1920 x 1080 - 16,7 милиони бои - 250 NIT - 5 000 000 : 1 - Full HD - звучници - DVI - VGA - USB - 25 W - црно -Енергетска starвезда 6.0 T├ £ V Epeat Gold Dvi-D-D-Sub Height Pvt Swivel USB 21.5in LED 1920x1080 IPS TAA DVI-D D-SUB HEIGHT PVT SWIVEL USB.

Карактеристики

Производи во категоријата

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Опис Дали сакате да најдете некои смешни и креативни украси за разубавување Твоите Свети Причести кола�

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Ова е Дворедната Чиста Кристално Накит Змејска Кожа Вистинска Кожа Кучешка Јака Големина 20 Црвена Вист�

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Мек и удобен дводелен комплет Од Тајни Богатства е совршен избор за враќање назад и релаксирање Прибл...

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд Геометри�

Овие чорапи се ултра удобни и онаа што ќе ви се допадне да ја носите Афит дизајн, исто така, додава на фак�

Ова Е ЧекорВо Темперамент Јака со Камења Виолетова 8 Издржлив темперамент достапен во мноштво материја�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Сеопфатен Мини Дисплеј Машки На HDMI Женски Активен Адаптер КабелHDMI / Mini Display Port За Аудио / Видео Уред 1 x mini

Scroll