Ново
Sky Drones HD во живо стриминг орел око 2. Видео дрон, 1. КТ

Sky Drones HD во живо стриминг орел око 2. Видео дрон, 1. КТ

Достапност: Залиха
DEN 943.68

Sky Drones HD во живо стриминг Eagle Eye 2.0 Видео дрон. Се одликува со автоматско полетување и автоматско слетување и автоматско лебди. Има батерија со голема моќност со контрола на долги растојанија и силна способност против возврат. Се одликува со камера со висока резолуција, режим без глава и враќање на еден клуч. Има време за полнење од 60 минути преку USB и време на летање од 8-10 минути со контролно растојание - 350 стапки. Sky Drones HD во живо стриминг Eagle Eye 2.0 Video Drone . Лесно е да се лета! , батерија за полнење 650 m Ah 3,7 V, кабел за полнење, 4 дополнителни лопати на пропелерот, шрафцигер и брошура за инструкции.14+.

Карактеристики

Производи во категоријата

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Кул и убави денови на есен, краткиот ракав на Слободен склопување ќе биде најдобриот избор на денот...

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело

Уметник : Лорен Моссубјект : Animalивотни Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обви

Со контраст, faux sherpa јака, оваа кадифен облека од тајни богатства ви овозможува да ги завршите деновите н�

Wonder Nation Girls Ls Hoodie носи поширок спектар на инспирации за трендови Спуштете го рамото и преголемо вклопува

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Темно Бронзено Кафеава Површина Килими, 6' Круг Дизајниран да �

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Scroll