Ново
Време на празник црвено ливче мини дрво поставено со украси, висина на дрвото

Време на празник црвено ливче мини дрво поставено со украси, висина на дрвото

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Украсете за празниците со празник за време на црвено ливче мини дрво со украси! Ова симпатично, црвено дрво од дрво има кафеава база завиткана од бурлап и е комплетно со симпатични украси за да ја украси. Одликувајќи се со украси во форма на мажи од ѓумбир, дами од ѓумбир, ладен снегулка и колачиња од джинджифилова од трска од трска и тркалезни украси украсени за да изгледаат како вкусни бонбони, овој сет има сè што ви треба за украсување на некоја област во вашиот дом или за вашата канцеларија. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција на време на празници за повеќе украси, материјали за завиткување, украси, светла и многу повеќе за да создадете крајна празничка вибрација. Додадете поп на одмор за одмор на кој било простор со празник за време на црвено мин. Мини дрво поставено со украси. Време на празник Црвено лименско дрво Мини дрво сет со украси, 10.4 " : мини сет на новогодишна елка и украс. Црвено дрво има база завиткана од кафеава коска. Доаѓа со шест различни стилови на украси. Пакувајте ги мерките 9" x 9 "x 28" . Висина на дрвото : 24 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата На Тепих од тусон Потресена Машина За Пер

Овој Седан Шевролет Импала Од 1967 година е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистински на размери со метално т

Двостепен Филтер За Воздух (НУ2434СТ) со УНИ Филтер Повеќе од четириесет години, Филтрите За Воздух Од Пен�

Елените Stags Mak2 доаѓаат со водоотпорна горна и трајна рачно изработена надворешна плоча...

Лансирана од дизајнерската куќа на АРМ и Хамер Овој дезодоранс дава 24часовна заштита од мирис и влажнос

Насликани Маргаритка Цвет Ракета Расте комплет е натопена со повеќе 500 премиум семиња кои содржат 15 раз�

Сафавиех Валенсија Колекција ВАЛ212А Виолетова / Мулти Килим Традиционален дизајн И стил напред создад�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата На Килими тулумурбанска Шик Област Килим

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на тепих адирондак Килим Во Висок Стил, О�

Интелигентен Дизајн Оливија Печатени Вкупно Затемнување Завеса Панел50х84 " Сина Интелигентен Дизајн ол

Scroll