Ново
Винзор И Њутн Бруммаркер, Облак Сино

Винзор И Њутн Бруммаркер, Облак Сино

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Овој Четкар има постојано мастило на база на алкохол и разноврсен дизајн со двоен врв, што го прави идеална алатка за илустрација, манга и мешани медиумски проекти. Користете го прстот на четката за потези на течности и ширина на променлива линија и широкиот прстен за големи пополнувања на бои. Истата боја со професионален квалитет како И Промаркерот резултира со мазна завршница без ленти. Создадете на широк спектар на други површини, вклучувајќи стакло, ацетат, пластика, метал, текстил и многу повеќе! Нетоксични. Работи добро заедно Со Промаркерот. Во согласност со стандардниот АСТМ Д-442.

Карактеристики

Производи во категоријата

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти...

Гламулирајте ги вашите презентации за подароци со прекрасен сет на сина, златна, сребрена и бела бисерн�

Колекцијата Дурам ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските

Уметник : Џузепе Торесубјект : Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галери�

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галерија обвиткано пла�

Одговара на следниве возила : Buick Allure2010 CX 2.4 L2010 CX 3.0 L2010 CXL 3.0 L2010 CXS 3.6 LFitnote : Задното Лево И Десно, OE Опремени �

CRC K&W Транс X Автоматскиот Менувач SlipStop & Leak Fix може да се додава секој пат кога ќе се смени tran течноста ок�

Монреј Килим Колекција Современи Килими Со Акварел Овој тепих За Собирање Монреи од Сафавиех е одличен

Изработено од стакло со врвно калено, овој ултратенки заштитник на екранот обезбедува максимална зашти

Rocket Pedal Go Kart има спортски дизајн на тркачки автомобили и трајни карактеристики Ракетата му дозволува на

Одговара на следниве возила : Chevrolet Tracker1989 1990 1991 1998 Фитноте : Преден Inner Geo Tracker1989 Преден Внатрешен 1990 Преде

Инспиративни цвеќиња со двојно слој, направени со прецизно исечено кристал од розова кутија Xmasdoublebangleadug

Уметник : Марлен Вотсосубјект : City Scapestyle : Модерно фаќајќи ги луѓето и животот околу нејзината растечка Г

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Scroll