Ново
Kripyery Сет Бо Велосипед Игла Кружни Галванизација Висока Јачина Навој Велосипед Делови Мтб Диск Сопирачка Пролетта Дебеломер Болт Велосипед Додаток

Kripyery Сет Бо Велосипед Игла Кружни Галванизација Висока Јачина Навој Велосипед Делови Мтб Диск Сопирачка Пролетта Дебеломер

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Опис : Детална изработка на овој велосипед иглички и пружини, површината е мазна, по галванизација и обработка на позлата во боја, убава боја, што е уште поважно, отпорна е на абење и не е лесна за деформација, може да се користи долго време.Компактен и лесен, овие иглички и пружини за велосипеди може да се расклопат и инсталираат со голи раце, кои се користат за замена и паѓање на оригинални иглички со навој, можат ефикасно да спречат паѓање на игличките поради vibration.It изработен е од материјал од легура на титаниум.Висината на завртката е 3 см, ширината е 0,5 см, а должината е 0,5 см. Таа е погодна за поправка на велосипед.Име на ставка : Сет Материјал За Завртки : Легура На Титаниумкарактеристики : Галванизација, Позлата Во Боја, Лесна Инсталацијаспецификација : М4х26торке : 2-4Н.Мсизе Детали : Л : 3см/1.18", В : 0.5 см/0.2", Ч : 0.5 см/0.2 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Кутија Сет За Заокружување На Завртки(Вклучен 2 Сет) Детална изработка на овие иглички и пружини за велосипеди, површината е мазна, по галванизација и обработка на облоги во боја, убава боја, што е уште поважно, отпорна е на абење и не е лесна за деформација, може да се користи долго време. Компактен и лесен, овие иглички и пружини за велосипеди може да се расклопат и инсталираат со голи раце, што се користат за замена и паѓање на оригинални иглички со навој, можат ефикасно да спречат паѓање на игличките поради вибрации. Изграден е од материјал од легура на титаниум. Висината на завртката е 3 см, ширината е 0,5 см, а должината е 0,5 см. Таа е погодна за поправка на велосипед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дајте му на вашата кожа победа со ова секој маж Jackек Седарвуд Комплет за тело Овој комплет ги вклучува с�

Почитуван Клиент : Добредојдовте Во Ловско!Ние секогаш сме посветени да ви го обезбедиме најдоброто иск

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Исто како што пазарот на земјоделци носи квалитетно производство на потрошувачите, нашата колекција ќе

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Womenенски шармантна инспиративна нараквица со црвен тон со розова кутија цврст не'рѓосувачки челик Отво�

Уметник : Mathieu Rivrinsubject : Пејзажапестит : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно Ар

LVE екстремните обвивки за крв се уште од најкул дизајн Завитките се во должина од седум инчи, секоја паке

Одлично за секој активен студент во движење, овие шорцеви за перформанси во училишната униформа за момч

Останете топло во текот на денот со Овој Збор На Кливленд Гардијан Заштитете Ја Хаубата Со Целосен Пате�

? Исклучиво дизајниран За Samsung Galaxy S22 5 G 6.1 инчи ? Вградени Џебови За Картички За Удобно Чувањеds Карти и Кре

Мулето со потпетица од кармела од лесна улица е дизајниран со супер мек еден опседен дел од горниот дел �

Направено за да одговара на вашата кривина, одговара за мене со овошје на DOOM 360 истегнување плус свилен м

Daydream in Color and Spark Creativity со детска облека Crayola® Меките и пријатни ткаенини во комбинација со магијата на им�

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Уметник : Пјер Леклерссубјект : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галеријаобвиткано

Тоа е залогот што го знаете, со придобивките што ги не Залогот за лимон чист може да се користи за чистењ�

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност со бел к�

Одличен избор за следниот тренинг! Резервоарот за мускули на Расел има удобно вклопување и е направен в�

Овие удобни панталони панталони се толку лесни за носење, ќе ги сакате во секоја боја! Одликувајќи се со

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Стилот го направи лесен Овој сет на две парчиња граници се одликува со исклучен рак на рамената на рамен

Луизијана Силуета Мандала Дете Со Долги Ракави Маица, совршен роденденски подарок за родените и израсн�

Nosox® Wino by Deer Stags е традиционално лизгање со непогрешлив отпечаток Кул и удобни чевли што треба да им бида�

Врзана машка кошула со долги ракави со машка машка маичка, големини S5xlstay тости топло во оваа машка јакна

Карактеристики : Издржливо и Деликатно Куќиште● заштитна футрола од серијата Kickstand за motorola Edge 40 Pro, 6,7 ин

Летајте се со сетот за додатоци за Supergirl DC Super Hero Girls Овој сет е одличен додаток на плакарот на вашето мало

Опремено со моќен ултра тивок мотор со 300 вати, овој блендер за потопување на рака брзо пире супи, мешаат

Scroll