Ново
Држач За кригла Дрво, Држачи За Шолји За Кафе За Штанд, Решетка За Бамбус И Организатор На Чаши За Чај, Додаток За Шалтер За Кафе Од Бамбус

Држач За кригла Дрво, Држачи За Шолји За Кафе За Штанд, Решетка За Бамбус И Организатор На Чаши За Чај, Додаток За Шалтер За

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Спецификација : . Име на производот : држач за кригла дрво. Материјал На Производот : Бамбус. Големина на производот : како што е прикажано. Боја на производот : како што е прикажано. Тежина на производот : како што е прикажано. Стил на производ : 5 стилови за избор. Пакет : ОПП. Пакетот Вклучува : 1 сет * држач за кригла дрво. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, предмет на вистинската ставка. 2. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на стоката може да биде малку поинаква од сликата. Изработени од еколошки и цврст природен органски бамбус, полирани и мазни заоблени агли, издржливи, стабилни, не лесно деформирани, елегантни и убави. Тоа може да се користи како кујна декорација. Завртките за глава со потопување обезбедуваат лесно чистење, здрава и издржливост. Дрвото на криглата има пондерирана основа и аголни гранки за да се осигура дека до 6 чаши се безбедни и лесно достапни. Ги организира вашите кујнски чаши и заштедува простор на вашата плоча или ормари. Максимизира простор за складирање. Лесно за расклопување и склопување. Гранките се прицврстени со завртки и едноставно се чистат со влажна крпа и се сушат темелно. Можете да ја расклопите шолјата за кафе и да ја чувате кога не ја користите. Држачот за кригла може да се користи како решетка за сушење шолја за кафе, држач за чаши, решетка за прикажување шолја за чај и добар држач за организирање нараквици, прстени и други мали предмети за накит. Овој цврст дисплеј за кригла го олеснува сушењето на воздухот на измиените чаши и шишиња. Може да се користи и како држач за крофни, или за закачување други предмети како што се ѓердани и часовници. Тоа може да висат 6 квадратни или кружни чаши.

Карактеристики

Производи во категоријата

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова Â Wallиден часовник со златен глама.

Трансформирајте го вашиот кауч со овој Designer Luxury Фрла перница во златен лист Ткаенината на оваа трендовс

Фантастично вентилиран со 31 влез, и целосно аеродинамичен со своите отстранливи аеро школки, оној е ист�

Одличен пар тенок плетен тексас фармерки од Wonder Nation брзо ќе стане пар во гардеробата на вашето момче...

Уметник : Vision Studio Subject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подгот

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Contebter Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност �

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Отпадни садови, Commercial Commercial Speoon на садот за не'рѓосувачки челик во затворен простор Дизајниран да ги зад

Камден Рок Даглас нуди неспоредлива удобност во логорот на кое било место Синтетички горе со постава за

Со отстранлив капак направен од кадифе, овие украсни перници за фрлање ќе го оживеат столот, креветот ил

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за LexGS350 2013 : Дизајнирано прилагодено вкл

Scroll