Ново
Дизајн Куќа Со Топчести Клучеви Влезна Врата Копче Сатен Никел

Дизајн Куќа Со Топчести Клучеви Влезна Врата Копче Сатен Никел

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Дизајнерската Куќа 781880 Копчето За Влезна Врата Со Топка Од 2 Насоки прифаќа клуч од едната страна на бравата, но работи со копче за вртење од другата страна. Завршено во сатенски никел и дизајнирано за врати од левата или десната страна, ова копче одговара на двата најчести задни сетови во САД (2-3/4 инчи и 2-3/8 инчи). Завртката за бравата од 1/2 инчи е обложена со никел и не попушта еднаш на своето место. Користете го ова копче на стандардни врати со дебелина од 1-3/8 инчи и 1-3/4 инчи. Овој производ има 1 инч од 2-1/4 инчи радиус агол предната плоча и 5-пински безбедност. Ако ја подготвувате вратата за инсталација, вкрстената дупка треба да биде со дијаметар од 2-1/8 инчи, а отворот на работ треба да биде со дијаметар од 1 инч. Овој производ Е ANSI Одделение-3 сертифициран и оценет за станбена безбедност.Овој производ доаѓа со 5-годишна механичка и 5-годишна гаранција за ограничена завршница Завршена Во сатенски никел и дизајнирана за врати од левата или десната рака. АНСИ Одделение - 3 Сертифициран за станбена безбедност. Одговара на 2-3/4-инчни и 2-3/8-инчни задни сетови; Одговара на 1-3/8-инчни и 1-3/4-инчни дебели врати. Влезна Брава; управувано од клуч на надворешноста и е со копче за вртење на внатрешноста. 5-Годишна ограничена механичка/5-Годишна ограничена гаранција за завршна обработка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро За разл�

Облечете ја вашата гардероба За Кардинали Во Arзона малку со Оваа Доблест Еко Пике Ботанички Принт Поло �

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Scroll