Ново
Велцторм Призма 12-Ти ГЕНЕРАЛ ЦТО Игри Десктоп 16-Јадро, Радеон Р 8 8ГБ, 16ГБ ДДР 4800мхз РАМ, 1ТБ м. САТА ССД+2ТБ ХДД, АИО, WiFi 6, БТ 5.2, Победа Про)

Велцторм Призма 12-Ти ГЕНЕРАЛ ЦТО Игри Десктоп 16-Јадро, Радеон Р 8 8ГБ, 16ГБ ДДР 4800мхз РАМ, 1ТБ м. САТА ССД+2ТБ ХДД, АИО,

Достапност: Залиха
DEN 6399.84

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Velztorm Prizma Form/Стил : Десктоп Модел Бр : VELZ0032 Processor : 12th Gen Intel Core i9-12900k 3.20 GHz Процесор (до 5.2 GHz, 30mb Кеш, 16-Јадра, 24-Теми, 8 Перформанси-јадра)Меморија : 16gb DDR5 Dmmgraphics : Radeon RX 6600 XT, 8gb Gddr6, Rdna 2, Fidelityfx [Графичката Картичка Прикажана Овде Е Само За Повикување]складирање : 1tb Sata Ssd (ДИСК СО ЦВРСТА СОСТОЈБА) + 2 TB hdd (хард диск)оперативен систем : Windows 10 PRODISPLAY : Без Поврзување На Екранот : Wi-Fi 6 ax200 wifi, BLUETOOTH 5.2, ETHERNET Lan (RJ-45)ПОРТИ/Слотови : , 2 Usb 3.0 Тип-А, 4 Usb 3.2 Gen1, 4 Usb 2.0, 1 Дисплеј Порта (dp), Usb 3.1 тип-c GEN1, USB 3.2 тип-C Gen2, Без оптички диск, 1 x Слушалки/Микрофон Комбо Jackinput/Излез : Нема Веб Камера, Батерија : 1000 W НАПОЈУВАЊЕ, ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ RGB Осветлување 240 MM AIO ТЕЧЕН ПРОЦЕСОР Кулер, Боја : Бела Тежина : 37.3 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 Година Производителот гаранција Од Michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО надградени Од Michaelelectronics2) intel I9-12900k (Elder Езеро) 16-Јадро Процесор. Радеон РХ 6600 XT Графика. 1 TB SATA SSD + 2 TB HDD. 16 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис : ракавицата на рерната е со мека текстура, што е удобно за use.It е ракавица за рерна со текстура отпор

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

Во Ротиформ ние не ги следиме само трендовите, туку ги создаваме Управувано од ентузијасти, дизајнирани

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Опис : Концизен стил, послужавник за правоаголни облицисовршен за разни растенија, како што се цвеќиња, �

КРПИТЕ ЗА Садови DII се задолжителна кујна неопходна за секое домаќинство Крпите за садови доаѓаат во ко�

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Ова Е ЧекорВо Темперамент Јака со Камења Виолетова 8 Издржлив темперамент достапен во мноштво материја�

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Опис Дали сакате да најдете некои смешни и креативни украси за разубавување Твоите Свети Причести кола�

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција? И нашио

Дуксерите леверет се направени со најдобра мешавина од памук / руно, доволно меки за да му дадат на вашет

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно!...

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Темно Бронзено Кафеава Површина Килими, 6' Круг Дизајниран да �

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Ова е Дворедната Чиста Кристално Накит Змејска Кожа Вистинска Кожа Кучешка Јака Големина 20 Црвена...

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд...

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Scroll