Ново
CHEFMAN 300-WATT ICE MACKING STRESSION BLEANDER со хеликоптер за храна и прицврстување за размахване

CHEFMAN 300-WATT ICE MACKING STRESSION BLEANDER со хеликоптер за храна и прицврстување за размахване

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Опремено со моќен ултра тивок мотор со 300 вати, овој блендер за потопување на рака брзо пире супи, мешаат борци, мешаат пијалоци и многу повеќе. Уникатното сечило на единицата обезбедува исклучително мазно, па дури и мешање, додека неговиот заштитен чувар на сечилото помага во спречување на распрснување. Блендерот вклучува моќен хеликоптер за сечење или мерење на широк спектар на храна. Другите корисни карактеристики вклучуваат лесен дизајн, лесна ергономска рачка и едноставна контрола на копчето. CHEFMAN 300-WATT ICE MACKING STRESSION BLEANDER со хеликоптер за храна и приврзаност за размахване : Тивка и моќна моторна се справува со повеќе задачи за мешање. Ергономска рачка со лесна зафат со контрола на брзината на копчето. Базата безбеден за миење садови се одвојува за лесно чистење. Дизајнот на стапчиња достигнува во саксии, бокали и чинии за проширување на опциите за мешање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Уметник : Лорен Моссубјект : Animalивотни Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обви

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Оваа цветна крунисана лама врамена wallидна уметност е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висок

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски

Со контраст, faux sherpa јака, оваа кадифен облека од тајни богатства ви овозможува да ги завршите деновите н�

Амстердам Филдс е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бој

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Забавниот ретро стил доаѓа со жлебна боја и удобност во Skechers Roadies Беркли го блокира чевлите...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Ален, Кимберли 11х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПанел Магн

Уметник : Гери Перлоусјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметничк

Опис : Пол : Дами, Жени, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми, Зимски Чизми, Зимски Чевли, Топли Чевли, Секојдн�

Scroll