Ново
Уметнички ткајачи Тамар крем ft. In. Ft. Внатрешен килим на отворено

Уметнички ткајачи Тамар крем ft. In. Ft. Внатрешен килим на отворено

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња Тамар може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Кина и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Кина. Без куп. Дебелина : 0,5 ". Разновидност на големина и бои достапни. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречува влезовите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлогата за килими на отворено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Овие чорапи се ултра удобни и онаа што ќе ви се допадне да ја носите Афит дизајн, исто така, додава на фак�

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Луситот е јасно во центарот на вниманието на модата оваа сезона, А Тара По Лесна Улица ја прикажува во ст

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно! ТКАЕНИ�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Татко ми Беше Толку Неверојатен Што Бог Го Направи Ангел Ползавец За Новороденчиња Ова е совршен подаро

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд...

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Темно Бронзено Кафеава Површина Килими, 6' Круг...

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Сафавиех Париз Шаг СГ5118383 Рачно Изработен Титаниумски Килим Париската Колекција На Сафавиех прекрасно

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Scroll