Ново
Уникатни поволни перики за човечка коса за жени дама 14 нане зелена кадрава перика со капаче за перика

Уникатни поволни перики за човечка коса за жени дама 14 нане зелена кадрава перика со капаче за перика

Достапност: Залиха
DEN 367.84

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба. Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа перика. Оваа симпатична перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејство. Оваа перика не е перика од чипка, и нема чешли во рамките на периката, има 2 прилагодливи ленти за да остане на главата. Човечки перики за коса со реални фризури, направете го исто како вашата коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Направено од отпорен на топлина синтетичко влакно, со стилски дизајни и извонреден изглед. Не само мек допир, туку и природен изглед. Па како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Единствени поволни цени за човечки перики за коса за жени дама 14 "нане зелена кадрава перика со капаче за перика одговара за повеќето луѓе. Лесно за носење. Должина на перика : 14". Тежина : 184g. Прилагодливо капаче за перика : 21,5 " - 22,5". Боја : зелена нане. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 x перика, 1 x капаче за перика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ова вештачко растение „Восок Беронија“ има целосен, реален приказ на разновидни лисја во прекрасни ни�

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви тре�

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Мистична песочна црна завршница со чиста рамна стаклена сенка, додава елегантен и модерен изглед во ваш

Бескрајни вртења се очекуваат со овој суперслаб резервоар фустан со 2 пакувања инспирирани од Моана! Ко�

Наутички јазли, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфат�

Инспириран од југозападниот и уметничкодеко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистиц

Крајбрежниот накит Машки лазис лазули камен со оникс и магнетна нараквица за истегнување на мастит (8мм)

Впечатливиот украс со разузнавачки детали гарантира дека Eloise од Easy Street ќе биде безвременски дополнител

Уметник : Грејс Поп Предмет : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно

Sky Drones HD во живо стриминг Eagle Eye 2.0 Видео дрон Се одликува со автоматско полетување и автоматско слетување

Наградете ги вредните мажи во вашиот живот со нашите американски херои Колосална персонализирана пиво

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Овој чувар на венчаници има 18 рунда, поставени камења Секој опсег мери ширина 2,4 милиметри...

Уметник : Craig Snodgrasssubject : Graphic Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „Чувајте мирна и капк

Scroll