Ново
Safavieh евоцира гроздобер слонова коска сина потресена килим

Safavieh евоцира гроздобер слонова коска сина потресена килим

Достапност: Залиха
DEN 588.48

Safavieh евоцира гроздобер слонова коска / сина потресена килим (8 'x 10') евоцираната колекција на Safavieh е инспирирана од безвременски гроздобер дизајни направени со најмекиот достапен полипропилен. Овој килим е направен со употреба на конструкција со моќност со полипропилен куп и има главна боја на акцент на слонова коска. Примарни материјали : Полипропиленелатекс : Нопилна висина : 0,5 инчестил : Vintage Primary Color : Ivo Councepattern : Geometrictip : Препорачуваме употреба на колекцијата на евоокови на Safavieh е колекцијата на Evoke's Evoke IS Инспирирани од безвременски гроздобер дизајни направени со најмекиот достапен полипропилен. Овој килим е изработен со употреба на конструкција со моќност со полипропилен куп и има главна боја на акцент на слонова коска. Примарни материјали : Полипропилен. Латекс : Бр. Висина на купот : 0,5 инчи. Стил : Гроздобер. Примарна боја : Брегот на Слоновата Коска. Модел : Геометриски. СОВЕТ : Препорачуваме употреба на подлога што не е на лизгање за да се задржи килимот на место на мазни површини. Сите големини на килим се приближни. Поради разликата на боите на мониторот, некои бои на килим може да варираат малку. Ние се обидуваме точно да ги претставуваме сите бои на килим. Погледнете го горенаведениот текст за опис на боите прикажани на фотографијата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 2 'x 3' јајце жолчка жолта голема килим од алги

Додадете допир на рустикална елеганција во вашиот дом со колекцијата уметност на јазол Мајсел, која при

Ако барате изјава што е доволно издржливо за вашиот двор и доволно стилски за вашата дневна соба, оваа п�

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Колекцијата Варнава се занимава со привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елег�

Колекцијата Еверман користи елементи на природниот пејзаж, заробени во уметничка форма, за да додаде уб

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Вилијанди, без напор служат како примерна претстава

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Берардо, без напор служат како примерна претстава н�

Гроздобер со модерен пресврт тоа е нашата нова класична колекција Светли бои, волшебни обрасци и свежи

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Пронајдете го вашиот внатрешен боемјан со помош од овој бесплатен духовен полипропилен килим Ibrивописн

Главните места од 18 x 27 кујнски гаџет од пена од пена изгледа одлично, е лесно да се исчисти, а отпорни на �

За вистинска изјава, Азур е дизајн за кој баравте Овој дизајн е целосно уникатно, привлечно парче за дод�

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! 8'X10 'Ултра кадифен подрачје нема да остави сомнеж за к�

Колекцијата на впечаток, под влијание на уметничка иновација, носи ремек дело на вашиот кат Сигурно во ц

Scroll