Ново
Уметнички ткајачи Греем 8 '11' ’килим на правоаголна област

Уметнички ткајачи Греем 8 '11' ’килим на правоаголна област

Достапност: Залиха
DEN 419.04

Овие маестрално направени килими во колекцијата Греем без напор ќе го дефинираат вашиот простор во смисла на луксуз и шарм. Стручно направени во Индија, овие килими се одличен пример за безвременско изработка и стилска талент. Одликувајќи се со извонреден дизајн на цврсти/тонали, овој килим е совршен додаток на кој било дом. Уметноста на јазолот Греем 8 'x 11' правоаголна област килим.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додадете допир на рустикална елеганција во вашиот дом со колекцијата Зуни Прецизно ткаената конструкц�

Со замок сцена и мека висока / ниска текстура, уметноста на килимот на јазолот Шира ќе биде совршен додат

За вистинска изјава, Азур е дизајн за кој баравте Овој дизајн е целосно уникатно, привлечно парче за дод�

Колекцијата Варнава се занимава со привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елег�

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни модели во колекцијата

Гледајте го вашиот дом за украси со дома со едноставно порцеланска сина кина старо кина од нашата цветн�

Додадете заштитен слој на вашите подови, палуба или внатрешен двор, во кој има текстура, дизајн на вселе�

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! 8'X10 'Ултра кадифен подрачје нема да остави сомнеж за к�

Добијте го најдоброто од двата света во вашиот простор за живеење со килими од колекцијата Делукс Ото...

Деликатната убавина на килимот Ебан област нема да помине незабележана во вашиот дом Овој зашеметувач �

Воодушевување во деликатната уметност и кул палета на овој килим инспирирана од цвеќиња, во кој има пук�

На задоволство волшебно, колекцијата Олиена ги истакнува динамичните детали на линеарните дизајни со н

Додадете елемент на стил во затворено подрачје со зачудувачка збирка на кантри на плетенки килими со по

Колекцијата Weave & Wander Margaux, затворена во Турција од Вискоза, има разновиден избор на килими со меки обрасц

Зачудувачки дизајни : Без разлика дали ви треба суптилен додаток или централен центар за око за вашиот п

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања Thummprintz Liberty килим, 22,5 "x 37" : Прекрасна уметност од Брајан Рубен

Колекцијата Rekindled е совршена за што и да се сретнете, внатре или надвор Оваа колекција е машинска поттик�

Кој не сака неверојатно кадифен килим под нозете? Само неколку чекори на килимот во областа и ќе се за inу

Донесете класична боемска духовност на кој било простор со килимот Шахназ Неговите топли, натуралистич

Овој голем килим со камуфлажа на дрва има многу реален дизајн на камуфлажа, кој вклучува збир на антлер �

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Осветлете го вашиот простор за живеење со колекцијата на осветлување! Сигурен избор за едноставност и ч

Килимите од колекцијата Скади се мешаат гроздобер и современа мисла на стил, создавајќи безвременски д�

Scroll