Ново
Уметнички ткајачи Холден Греј Модерни 2 '2'11 Област килим

Уметнички ткајачи Холден Греј Модерни 2 '2'11 Област килим

Достапност: Залиха
DEN 419.04

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Холден, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Израел и има висок куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машина ткаена во Израел. Висок куп. Висина на купот : 0,79 ". Безбеден пат на отворено : Бр. Разновидност на бои и големини на располагање. Канистер вакууми без ритамички шипки се оптимален тип на вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете ја прилогот за рачно секогаш. и рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чиста или професионална чиста само . Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје. Препорачано е подлога за килим.

Карактеристики

Производи во категоријата

Прекрасни медалјони и светлечки украсни мотиви ја оживуваат колекцијата Маната Софистицирани палети н

Главните места од 18 x 27 кујнски гаџет од пена од пена изгледа одлично, е лесно да се исчисти, а отпорни на �

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години...

Одликувајќи се со дизајн на пиксели инспирирани од парели и јасна боја, оваа модерна област килим прави

Колекцијата на впечаток, под влијание на уметничка иновација, носи ремек дело на вашиот кат...

Колекцијата Еверман користи елементи на природниот пејзаж, заробени во уметничка форма, за да додаде уб

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches...

Додадете елемент на стил во затворено подрачје со зачудувачка збирка на кантри на плетенки килими со по

Осветлете го вашиот простор за живеење со колекцијата на осветлување! Сигурен избор за едноставност и ч

Кој не сака неверојатно кадифен килим под нозете? Само неколку чекори на килимот во областа и ќе се за inу

Килимите од колекцијата Скади се мешаат гроздобер и современа мисла на стил, создавајќи безвременски д�

Southern Comfort е исклучителна колекција направена до совршен додаток за вашиот простор за живеење во затворе

Гроздобер со модерен пресврт тоа е нашата нова класична колекција Светли бои, волшебни обрасци и свежи

Зачудувачки дизајни : Без разлика дали ви треба суптилен додаток или централен центар за око за вашиот п

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Хелен, без напор служат како примерна претстава на с

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Колекцијата Faux Sisal нуди совршено решение за секоја просторија со изглед на природен килим со сисал со ши

Колекцијата Rekindled е совршена за што и да се сретнете, внатре или надвор Оваа колекција е машинска поттик�

Scroll