Ново
Уметнички ткајачи Монте Карло Шипна област, јаглен, 7 '7' '

Уметнички ткајачи Монте Карло Шипна област, јаглен, 7 '7' '

Достапност: Залиха
DEN 2336.00

Килимите од колекцијата Скади се мешаат гроздобер и современа мисла на стил, создавајќи безвременски дизајни кои траат во првите редови на истакнати трендови на украси. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто,. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главните места од 18 x 27 кујнски гаџет од пена од пена изгледа одлично, е лесно да се исчисти, а отпорни на �

Southern Comfort е исклучителна колекција направена до совршен додаток за вашиот простор за живеење во затворе

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 2 'x 3' јајце жолчка жолта голема килим од алги

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години...

Додадете допир на рустикална елеганција во вашиот дом со колекцијата уметност на јазол Мајсел, која при

Кој не сака неверојатно кадифен килим под нозете? Само неколку чекори на килимот во областа и ќе се за inу

Краткиот опис не е достапен килим на областа доаѓа во одбрани опции за боја 100% полиестер Машински израб�

Прекрасни медалјони и светлечки украсни мотиви ја оживуваат колекцијата Маната Софистицирани палети н

Не дозволувајте зафатено домаќинство да ве спречи да создадете софистициран простор Овој полипропилен

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Холден, без напор служат како примерна претстава на

Додадете текстура во вашиот боемски простор за живеење со пријатните килими на колекцијата Бетина...

Додадете заштитен слој на вашите подови, палуба или внатрешен двор, во кој има текстура, дизајн на вселе�

Додадете допир на рустикална елеганција во вашиот дом со колекцијата Зуни Прецизно ткаената конструкц�

Scroll