Ново
Miabella Women 2- Carat T.G.W. Перница за проверка на таблата со аметист со аметист, танзанит и тркалезен дијамантски акцент на стерлинг сребрен ореол прстен

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Перница за проверка на таблата со аметист со аметист, танзанит и тркалезен дијамантски акцент

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Бидете модна икона на вашата забава со овој прекрасен миабела аметист танзанит и дијамантски акцент ореол прстен. Изработен во треперливо сребро, овој прекрасен прстен има перниче за перниче за перничиња Аметистички скапоцен камен (8x8mm), 16 тркалезни, сет, танзанитски скапоцени камења (2x2mm) и 12 кружни, дијаманти поставени од пеперутка (G-H-I, I2-I3 ). Полиран на брилијантен сјај, овој необичен прстен ќе ги инспирира младите дизајнери. Направено во сребро. 2-1/3 CT T.G.W. Аметист и Танзанит. Исечен аметист : табла за перници. Танзанит сечење : круг. Акцент на дијаманти. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : G-H-I. Јасност на дијаманти : I2-I3. Камења поставени од путер и путер. Бенд со : 1,6мм. Хало прстен. Декември родител. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Lisa Audits Ubject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : рамка од бреза, бела ма�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Светли бои блескаат од tigerидната уметност на тигар чилин од Дру Беримор Цвет деца Мирниот лав се релакси

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Овие ретроинспирирани машки панталони од атлетски дела го повикуваат спортското наследство да изгледа

Оваа оригинална уметност од цветно дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Со отстранлив капак направен од кадифе, овие украсни перници за фрлање ќе го оживеат столот, креветот ил

Добијте задебелен и убав изглед со овој живописен миабела перидот со 2 парчиња солити за приврзоци и обе

Scroll