Ново
Офрај лента, затегната портокалова гингам проверка ткаена лента за занаети, надавање и свадба, стапала, секоја од нив

Офрај лента, затегната портокалова гингам проверка ткаена лента за занаети, надавање и свадба, стапала, секоја од нив

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Дизајниран со трендовски и привлечен микро-проверен шема, лентата е одличен избор за струја за книги, проекти за шиење, занаетчиство, завиткување на подароци, декор, прослави и тони други занаети. Достапно во широк спектар на бои, исто така можете да го користите и за украси за забави, вклучително и акценти на табелата, и завиткување на подароци за забави за забави . Offray е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови. Офрај е познат на пазарот како производител на „најубавите панделки во светот“; Знаете дека добивате највисок квалитет од компанија со најобемни линии на производи. Од традиционално до најсовремено, Офрај додава искра во секоја сезона и прилика, додека секогаш продолжува со најжешките трендови. Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за изработка, украсување, шиење и многу повеќе. Лента е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Офрај лента, затегната портокалова 1 1/2 инчен гингам проверете ткаена лента за занаети, надавање и свадба, 9 стапки, 1 секој : 100% полиестер. 3 јарди лента. Ткаена лента. Одлично за завиткување на подароци и сезонски декор. Совршено за занаети, амбалажа, венци и лакови. Дизајниран со трендовски и привлечен микро-проверен шема.

Карактеристики

Производи во категоријата

Haperеј џем хартија и плик кадифена плишана лента е совршен акцент за додавање на кој било од вашите подар�

Сатенската лента се карактеризира со неговиот сјаен изглед Фаќајќи го високото броење на нишки и најра�

Бервик Офреј е најголемиот светски производител и дистрибутер на украсни панделки и лакови Офреј е поз�

Додадете совршен допир за завршна обработка на вашиот завиткан или торбичен подарок со овој уникатен л�

Светло издигнувајте ги вашите активности за завиткување и уметност и занаетчиски активности со оваа св

Reliant Ribbon Green Satin Single Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени е

Џем Хартија Дупиони Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за различни специјални прилики...

Елегантна и елегантна, оваа прекрасна лента сигурно ќе го преземе вашиот домашен декор Направено со имп

Специјализираните трима за едноставност се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете

Специјализираните трима за едноставност се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини...

Мифлин Гигант 23 " Црвен Автомобил Лак, Имаат спектакуларен подарок Направете го тоа повеличествено со д�

Џем Хартија И Плик Божиќната Лента За Самрак е совршен посебен допир за вашите зимски украси, подароци и

ОФРЕЈ ЛЕНТАЛента Со Едно Лице Овој пакет содржи 6ид / 5,5 м од 7 / 8во 100% полиестерска лента со едно лице (пре�

Scroll