Ново
Бејзбол Софтбол Сатенска Лента За Лакови За Завиткување Подароци ЗАНАЕТЧИСКИ Самостојни Проекти-Дворови-Сина Лента Бела Ширина На Печатење

Бејзбол Софтбол Сатенска Лента За Лакови За Завиткување Подароци ЗАНАЕТЧИСКИ Самостојни Проекти-Дворови-Сина Лента Бела Ширина

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, издржлива и лесна за сечење. Однесете ја вашата лукавост на следното ниво! Одлично за украсување, правење лакови за коса, јаки за кучиња, додавање на обвивка за подароци, венци и многу повеќе.Лентата е отпорна на вода. Место чиста за најдобри резултати.Материјалот за лента е набавен од врвни американски компании и дизајниран и отпечатен во нашиот Мрзлив калифорниски објект За да формира висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. СТИЛСКА САТЕНСКА ЛЕНТА-Оваа сатенска лента со едно лице, се продава во должина од 3 дворови. САМОСТОЈНА ЗАБАВА - оваа уникатна сатенска лента е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, издржлива и лесна за сечење. ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ - однесете ја вашата лукавство на следното ниво! Одлично за украсување, правење лакови за коса, јаки за кучиња, додавање на обвивка за подароци, венци и многу повеќе. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-лентата е отпорна на вода. Место чиста за најдобри резултати. ИЗРАБОТЕН во САД - материјалот со лента е набавен од врвни американски компании и дизајниран и отпечатен во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формира висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мифлин Гигант 23 " Црвен Автомобил Лак, Имаат спектакуларен подарок Направете го тоа повеличествено со д�

Есенска лента од тиква е совршен избор за вас декор за паѓање Користете го ова околу куќата, на вашите ти

Раб Шифон Лента 1.5 " Х 5 Дворови За Свадба Рамни Покани Букети Подарок Завиткување Како Лента Шарени Руст�

Викерман 2.5 " х 10 двор Прашина Роза Сатен Со Злато Жичен Работ Божиќ лента Додадете ја Оваа Прекрасна Лен�

Бервик Офреј е најголемиот светски производител и дистрибутер на украсни панделки и лакови Офреј е поз�

САМОСТОЈНА Божиќна Лента Декорација Подарок Лента Подарок Завиткување Лента Торта Печење Лента Свадба

Мека карирана лента со лента за кариери и мекиот пролетен каид со карирани карирани лакови вклучуваат 1

Jamејм хартија Марди Грас лента е одлична за секој што бара уникатен последен додаток на кој било подарок

Асортиманот на прегратките и бакнежите со валентин лента ќе ви го одземе завитканиот подарок, торба или

Специјализираните трима за едноставност се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини...

Понудете елегантна презентација на некој близок со нашите корисни торби за подароци! Нашите торби за по

Лентата На Дизајнот на Кантри Брук на Веб ви го дава најдоброто од двата света : убави и сложени модели н�

Викерман 4 " х 10 Јд Црвена, Зелена И Бела Карирана Лента Додадете ја Оваа Прекрасна Лента на кој било аран�

Џем Хартија И Плик Привлечност Едно Лице Сатенската Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети �

ОФРЕЈ ЛЕНТАЛента Со Едно Лице Овој пакет содржи 6ид / 5,5 м од 7 / 8во 100% полиестерска лента со едно лице (пре�

Scroll