Ново
Trim Trim, бел маргарит, кој се наоѓа одлично за облека, украсување дома и занаети, дворови, секоја од нив

Trim Trim, бел маргарит, кој се наоѓа одлично за облека, украсување дома и занаети, дворови, секоја од нив

Достапност: Залиха
DEN 207.84

Специјализираните трима за едноставност се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена облога за занаетчиство, украсување, шиење и многу повеќе. Извадете од широк избор на чипка, рик рак, пом, помлати, залетување, плетенки, раб, кадифе, пердув и рингестони што ќе го надополнат кое било од вашите шиење и Занаетчиски проекти. Едноставност трим, бел 1 инчен маргаритка, одлична за облека, костуми, украсување дома и занаети, 2 јарди, 1 секој : 1 инч x 2 јарди. 100% полиестер. Исечете ја облеката, украсот за домови, додатоците и многу повеќе. Нашата понуда се протега на скоро секоја боја и вид на трим што може да се замисли. Инспирација од најсовремената мода на пистата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џем Хартија® Слонова Коска Проегирна Жична Лента може да го комплетира изгледот на вашиот завиткан нев�

42 Пребројте го асортиман на лак за подароци во светли празнични бои Поддршката за лепило ги прави лаков�

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празнич�

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, и�

Одлична квалитетна лента е идеална за родендени, тушеви за бебиња, облека, пакување, употреба на невести

Прекрасен сатенски сјај од едната страна и мат финиш од другата страна Offray единечна сатенска лента за л�

Симпатична летна забавна лента и трим асортиман Студијата Студијата Лента кула ги вклучува сите ленти,

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена Го

Ова е совршен додаток на секоја роденденска забава! Оваа Војна На Ѕвездите Наградата "Сила Буди" се одли�

Џем Хартија И Плик Проегирни Ленти Лентата е најдобриот акцент за подароци и занаетчиски проекти за раз

Горјус Лента 1м Секој 6 / Пкг Санторо Горјус Лента, 1м секој, 6пк, Санторо : Забавни украси за додавање на ко

Додадете неколку вибрации на празникот на вашите Божиќни подароци оваа година со вртењето на видител з�

Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете совршена лента за

Receiveе добиете една ролна сива ткаенина со бела снегулка со печатење со ширина од 1,5 инчи долга 15 метри, об

Haperејм хартија и плик Dyna Satin Ribbon е совршен акцент за подароци и цветни букети за најразлични специјални п

Јама лента acc gg лак опашка бела јама лента acc gg лак опашка бела Секој пакет доаѓа со 1 п.п бел грбски лак ла�

Лентата за Постелнина со жичен Раб покажува трендовски разнобоен цветен дизајн Жолтите и природните бо

Reliant Ribbon Satin Sant Enth Lece Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување Нашите сјајни и свилени едн

Поли Мрежа Лента Со Метална Фолија Секоја Ролна За Венци Замав Лакови Завиткување И Украсување...

Што е ова?Светла боја органза чиста ѕвезда панделки ролна се погодни ЗА сам занаети занаетчиска декорац

Опис : Материјал : Снежна Лента Големина : цвет дијаметар 16 см или така, пропусен опсег 5 см Тип : Повлечет�

Кога конечно ќе завршите со завиткување на тој подарок, но треба да додадете малку повеќе талент за да г�

Опис : Со уникатна блескава ромб шема и живописни бои кои се полни Со Божиќен дух, Оваа Божиќна лента Ќе г

Прекрасен сатенски сјај од едната страна и мат финиш од другата страна Офреј Сатенска Лента Со Едно Лиц�

Замрзната Лента 7 / 8 "X9" Замрзната Лента Ана И Елса, 7 / 8" x 9" : Убава декоративна лента за занаети, подароци,

Ribем хартиена лента со лента е најдобриот додаток за завиткување кога сакате да им дадете на вашите пода

Scroll