Ново
Хартиена Карирана Фланелна Божиќна Повеќебојна Полиестерска Лента, 10ид 2,5 инчи, 1 Пакет

Хартиена Карирана Фланелна Божиќна Повеќебојна Полиестерска Лента, 10ид 2,5 инчи, 1 Пакет

Достапност: Залиха
DEN 721.28

Џем Хартија И Плик Божиќна Фланелна Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празничен акцент на украсите низ вашиот дом. Оваа лента има жичен раб и создава лакови кои ќе ја задржат својата форма на сите Ваши Божиќни креации. Одлични се за завиткување околу подароци, празнични центри за трпеза, зимска венец, венци, а особено за врзување на Елката! Со својата текстура завршница и живописни бои, оваа лента сигурно ќе ги направи вашите подароци да се истакнат и да го надградат изгледот на вашиот дом и сезонските украси. Секоја лента е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Џем Хартија И Плик Боја : Разнобојни. Големина : 2,5 во х 10ид. Количина : 1/Пакување. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата празнична страна оваа сезона. Најдобриот дел е што оваа лента се тркала веднаш нагоре и може лесно да се чува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Haperеј џем хартија и плик, релативно лента кафеава сатен, двојна лента со лице, носи забавен изглед на кој

Сигурна Лента Смарагд Метална Сјајна Божиќна Лента гарантирано ќе го донесе тој трепет и сјај на сите В�

Вклучува : 1 Голем сјаен сребрен лак со 28 меки јамки, две опашки од лента од 18 инчи и 4 квадрати со двостран

Jamејм хартија Марди Грас лента е одлична за секој што бара уникатен последен додаток на кој било подарок

Опис Кристалната лента изгледа како вистински дијамант под светлината што обезбедува брилијантно визу

Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите

Додадете совршен допир за завршна обработка на вашиот завиткан или торбичен подарок со овој уникатен л�

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, и�

Светло издигнувајте ги вашите активности за завиткување и уметност и занаетчиски активности со оваа св

ОФРЕЈ ЛЕНТАЛента Со Едно Лице Овој пакет содржи 6ид / 5,5 м од 7 / 8во 100% полиестерска лента со едно лице (пре�

Scroll