Ново
Офреј Лента, Кралска Сина Сатенска Лента Со Едно Лице За Изработка, Шиење, Завиткување Подароци, Украсување, Ид, Секоја

Офреј Лента, Кралска Сина Сатенска Лента Со Едно Лице За Изработка, Шиење, Завиткување Подароци, Украсување, Ид, Секоја

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Занаетчиите, декораторите и канализацијата ќе ја сакаат цврстата и ребреста текстура На Оградата 5/8 во Сатенска Лента Со Едно Лице Кралски 100иди. Оваа лента има зашиени рабови за да спречи кршење, се пере и се обојува брзо. Можете да користите сатенска лента со едно лице за да ја додавате облеката, да креирате лакови за коса и да навивате лакови и да додадете завршен допир на вашиот занает или проекти за украсување домови. Сатенската лента со едно лице е достапна во широк спектар на бои и ширини кои ќе ви помогнат да го завршите секој проект. Слој тесни ширини на едно лице сатенска лента на врвот на координирање на боите на бруто зрно лента за намалување на облека, перница, или завеса панел. Лаковите лесно се врзуваат и ја држат својата форма со оваа издржлива лента. Користете го за врзување на врвовите на торбите за лекување или добрите за свадба или роденденска забава. Користете сатенска лента со едно лице во речиси секој занает или сам проект. Офреј Лента, Кралска Сина Сина Сатенска Лента Со Едно Лице Од 5/8 Инчи За Изработка, Шиење, Завиткување Подароци, Украсување, 100 Јд, 1 Секој 100% Полиестер. 100 метри лента. Сатенската лента со едно лице се пере, брза во боја, пегла, а нејзините ткаени рабови спречуваат кршење, што го прави одличен избор за проекти за шиење. Види етикети пакет за специфични симболи нега. Сатенските ленти имаат висок број на нишки. Сатенската лента е достапна во широк спектар на ширини, цврсти бои и отпечатоци. Панделките од овие ширини првенствено се познати како трим лента или тесни. Идеален за разубавување подарок или употреба во проект за бележник. Често користени од цвеќарниците се корсажи и бутониери.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сатенската лента се карактеризира со неговиот сјаен изглед Фаќајќи го високото броење на нишки и најра�

Опис Кристалната лента изгледа како вистински дијамант под светлината што обезбедува брилијантно визу

Ништо не сјае како злато со ова фантастично пакување на најголемиот дел од џем хартија ® Златните кадри�

Раб Шифон Лента 1.5 " Х 5 Дворови За Свадба Рамни Покани Букети Подарок Завиткување Како Лента Шарени Руст�

Џем Хартија И Плик Привлечност Едно Лице Сатенската Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети �

Џем Хартија И Плик Кадифена Плишана Лента е совршен акцент за додавање на кој било од вашите празнични п

Дали е дури и Денот на вineубените ако не се пронајдени лакови од лакови? Начинот на славење на лентата за

САМОСТОЈНА Божиќна Лента Декорација Подарок Лента Подарок Завиткување Лента Торта Печење Лента Свадба

Асортиманот на прегратките и бакнежите со валентин лента ќе ви го одземе завитканиот подарок, торба или

Сигурна Лента Смарагд Метална Сјајна Божиќна Лента гарантирано ќе го донесе тој трепет и сјај на сите В�

Бервик Офреј е најголемиот светски производител и дистрибутер на украсни панделки и лакови Офреј е поз�

Џем Хартија Дупиони Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за различни специјални прилики...

ОФРЕЈ ЛЕНТАЛента Со Едно Лице Овој пакет содржи 6ид / 5,5 м од 7 / 8во 100% полиестерска лента со едно лице (пре�

Понудете елегантна презентација на некој близок со нашите корисни торби за подароци! Нашите торби за по

Haperеј џем хартија и плик кадифена плишана лента е совршен акцент за додавање на кој било од вашите подар�

Лаванда 5 / 8 "чиста лента од органза, 100 јадра светлина и воздушна, висококвалитетна, чиста лента за орган�

Дизајниран со трендовски и привлечен микропроверен шема, лентата е одличен избор за струја за книги, пр�

Paperејм хартија и плична лента со пликови е дизајнирана да ги додаде завиткуваните подароци на кои им е п�

Додавањето на одмор за одмор додека минувате подароци е уште позабавно и празнично со пакет за време на

Џем Хартија И Плик Привлечност Едно Лице Сатенската Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети �

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празнич�

Scroll