Ново
Геометриски современи современи современи современи модерна област од средниот век

Геометриски современи современи современи современи модерна област од средниот век

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Инспириран од југозападниот и уметничко-деко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистицираност. Елементите на боемската талент и геометриската симетрија се комбинираат за да го доведат во живот овој прекрасен нов килим. Со помош на нашите квалификувани занаетчии, рачно изработената конструкција го прави секој килим уникатен како домот во кој се наоѓа. Без разлика дали вашиот украсен декор е модерен, современ, среден век или бохо, овој килим ќе го заврши вашиот дом! За килим Смит : Руг Смит е производител на убави, елегантни, килими за модна напредна област. Без разлика дали вашиот стил е современ, традиционален, излитена шик, модерен, глам или преоден век, ние ги дизајнираме нашите килими во областа со сите мотиви за домашни декор. Во килимот Смит, ние се гордееме со обезбедување на килими за одржлива област на животната средина со употреба на миленичиња влакна во изградбата на нашите производи. Со користење на рециклирани материјали, ние сме во состојба да понудиме прифатливи килими со убави дизајни. Нашите килими се машински изработени и завршени рачно, ви даваат автентичен изглед на рачно изработен килим, но по дел од трошоците. Нашите кадифен килими доаѓаат во најразлични големини, вклучувајќи 5'x7 ', 8'x10' и 7'x9 'за да именуваме неколку. Завршете го вашиот проект за домашни декории со нов килим што ќе го има вашиот следен гостин што го тресеше раката за ткаени подрачја изработена од квалификувани занаетчии . Рачно изработената конструкција го прави секој килим уникатен. Направено да издржи умерен сообраќај во вашиот дом. Место чисто по потреба. За најдобри резултати, контактирајте го вашиот локален специјалист за чистење килим . Се препорачува подлога за килим . Одржување на лесна нега - Лесно за чистење, килим што не пролева. Препорачуваат редовно празнење; тресете или забележете чисто по потреба. За тешко да се отстранат дамките, се препорачува професионално чистење на килим.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Влажното пескарење е лесно со системот за хипер флекс вода Лесно песок од пластика на фаровите, пластич�

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Облечете ја вашата гардероба За Кардинали Во Arзона малку со Оваа Доблест Еко Пике Ботанички Принт Поло �

Класични Изјави 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (18 х 18) # Mpsq265a2 Класични Изјави 1 е лиценцирана репрод�

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Scroll