Ново
Кратки Ракави Блузи За Жени, Женски Обичен Лабав Круг Вратот Текст Печатење Краток Ракав Маица Врвот

Кратки Ракави Блузи За Жени, Женски Обичен Лабав Круг Вратот Текст Печатење Краток Ракав Маица Врвот

Достапност: Залиха
DEN 318.40

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди На клиентите Производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.Карактеристики : Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвна Големина САД ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста Должина Ракав РАМО XL 10 40 14 108cm/42.52" 68cm/26.77" 19cm/7.48" 46cm/18.11" Големина : Xl Сад : 10 Еу : 40 Велика Британија : 14 Биста : 108cm/42.52" должина : 68cm/26.77" Ракав : 19cm/7.48" РАМО : 46 CM/18.11" ГОЛЕМИНА шема : големина : s сад : 4 еу : 34 велика британија : 8 биста : 92cm/36.22" должина : 65cm/25.59" ракав : 16см/6.30" Рамо : 43см/16.93"Големина : М Сад : 6 Еу : 36 велика Британија : 10 биста : 96см/37.80" должина : 66см/25.98" Ракав : 17СМ/6.69" рамо : 44см/17.32"големина : л сад : 8 еу : 38 велика британија : 12 биста : 102см/40.16" Должина : 67cm/26.38" Ракав : 18cm/7.09" Рамо : 45cm/17.72"големина : Xl Сад : 10 Еу : 40 велика британија : 14 Биста : 108cm/42.52" ДОЛЖИНА : 68cm/26.77" ракав : 19cm/7.48" материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен, дише, мека, Пријатна, Пријателска За Кожата. Повод : Погоден за секојдневно секојдневно, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, на отворено, клуб за носење. Најдобрите подароци за жените. Појавување : едноставните основни маици се совршени со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолниште за концизен изглед. Мора да имате женски летни врвови во вашата гардероба. Инструкции за перење : Машина Или рачно перење со ладна вода, закачете или исушете ја линијата, без белило, без суво чистење. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Карактеристики

Производи во категоријата

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Нашата продавница има многу изненадувања подготвени за вас

Да Ме Гном Е Да Ме Сакаш, Со Срца Денот На Вљубените Женска Маица За Вратот Inktastic да ме Гном е Да Ме Сакаш С

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обична Блуза Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Печа

28 "ракав : 51cm / 20 ???Повод : дуксери За Ноќта на Вештерките За жени Одлични за забава За Ноќта на Вештерките,�

Изразувајте се со овие прекрасни маици за графички печати Одликувајќи се со забавни графики и инспират�

ИвпфЖенска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛМаица За Патки Краток ракав 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лв�

Покажете ја вашата омилена навивачка дека сте нејзиниот најголем обожавател! Тоа Е Мојата Прекрасна Вн�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80"Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рамо

Uorcsa Разноврсна Мода Со Кратки Ракави Популарен Одмор Летен Екипаж Врат Велигденски Ден Цветни Печатени

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Барате Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и фитнес активности? Н

95% полиестер, 5% спандекс, големина унисекс, мека и растеглива ткаенина Ако сакате лабава женска Маица (ма

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Добредојдовте во продавницата МРЏИНРИ Ние се фокусираме на продажба на висококвалитетни производи со �

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

Тип : Женска Блуза, Летни Блузи, Лежерна Плисирана Маица Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Туники Кошули, Же�

Печатење на ајкула и прием за сублимација што ја привлекуваат оваа маица од време и да издвоите смел дод

Покажете ја вашата весела страна со ова лето Graphicенски графички теми со теми од вибрации Одличен дизајн

Scroll