Ново
Коаезне Блузи За Жени Трендовски Секојдневен Тркалезен Врат Еднобоен Џебен Принт Долг Врвен Маица

Коаезне Блузи За Жени Трендовски Секојдневен Тркалезен Врат Еднобоен Џебен Принт Долг Врвен Маица

Достапност: Залиха
DEN 287.84

Обичен Тркалезен Џебен Печатење Со Еднобоен Врат Долга Врвна Маичка. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. големина На Пакетот : 32х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Кошула За спиење Со долги Ракави Љубов Графичка Табела : . Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо До Ракав : 31cm/12.20" Должина : 84cm/33.07"Големина : M Биста : 112cm/44.09" Рамо До Ракав : 32cm/12.60" Должина : 86cm/33.86"Големина : L Биста : 118cm/46.46" Рамо До Ракав : 33см/12.99" должина : 88см/34.65"големина : xl биста : 124см/48.82" рамо до ракав : 34см/13.39" должина : 90см/35.43"големина : xxl биста : 130см/51.18" рамо до ракав : 35см/13.78" должина : 92см/36.22" материјал е направен од Полиестер, материјалот е мек, лесен и Дише и се Чувствува одлично на кожата. За Претстојните Летни Денови. ●Стил●Ова Е Долг Врв Што Ве Прави Кул. Два Украсни Џебови Можат Да Ги Стават Вашите Работи, А Должината На Облеката Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ●Појавување На Должина За Хеланки, Фармерки, Шорцеви Или Панталони. Може Да Се Совпадне И Со Кардигани И Јакни За Да Се Создаде Модерен Изглед Во Сите Сезони!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Блузи Маица Краток Ракав Пуловер Пуловер

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" ракав : 51cm / 20.08" Должина : 55cm / 21.65" Големина : M Биста : 99cm / 38.98" Ракав : 52cm / 20.47" Долж�

XXLvision Жените Градиент Маица Повик Долг Ракав Вратоврска Боја Туника Врвови Опис : Пол : Жени Жена, Женски,

4.5 мл., претходно намален 100% чешлан прстенест памук, 30 Еднокреветна Сива боја е 90 / 10 памук / Полиестерхеде

ИвпфЖенска Маица Краток РакавЗачувајте Ја Маичката Татаслади Краток ракав 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛ

Женски Екипажот Вратот Блузи Повик Цветни Блуза Женски Краток Ракав Лабава Туника Кошули Пол : Жени Жен�

Приказната Кога животот се чувствува стресно опуштањето може да биде тешка задача Овој врв може да го о�

28 "ракав : 51cm / 20 ???Повод : дуксери За Ноќта на Вештерките За жени Одлични за забава За Ноќта на Вештерките,�

Да Ме Гном Е Да Ме Сакаш, Со Срца Денот На Вљубените Женска Маица За Вратот Inktastic да ме Гном е Да Ме Сакаш С

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Scroll