Ново
Графички Маици За Жени Летни Секојдневни Трендовски Маици За Печатење Врвови Со Кратки Ракави Мека Лабава Creетска Кошула На Екипажот

Графички Маици За Жени Летни Секојдневни Трендовски Маици За Печатење Врвови Со Кратки Ракави Мека Лабава Creетска Кошула На

Достапност: Залиха
DEN 342.24

Добредојдовте во продавницата МРЏИНРИ. Ние се фокусираме на продажба на висококвалитетни производи со разумна цена.✤ . Ако Има Нешто Што Можеме Да Направиме За Вас, Ве Молиме Не Двоумете се Да Не Контактирате, Ние Ќе Ве Сервисираме Во Секое време и Ќе Одговориме во Рок Од 24 Часа. Ова истегнување на женска маица, врв во секојдневен стил, плисирана предна блуза, туника со тркалезен врат, маици со кратки ракави, маичка со раб, совршено е за сите сезони. Овој врв е супер мек и изгледа слатко! Наборите се собираат напред, оваа блуза и ласка на секоја фигура и добро го крие стомакот! Носете го овој фустан кога сакате да ја покажете вашата помека и поженствена страна. Плус кошулата со кратки ракави има цветен печатен дизајн, што прави да изгледате многу привлечно во толпата. Совршената должина на секојдневна блуза лесно се совпаѓа со фармерки и панталони или со јакна. Женската маица е погодна за одмор, забава, шопинг, работа, излегување, дома итн. Големина Табела : Size Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm/37.40 "Рамо : 39cm/15.35 " Ракав : 18cm/7.09" Должина : 66cm/25.98" . ✤Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 40см/15.75 " Ракав : 19см/7.48" Должина : 68см/26.77" . ✤Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Рамо : 41cm/16.14 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56" . ✤Големина : XL Големина. : Х-ГолемТ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 42см/16.54 " Ракав : 21см/8.27" Должина : 72см/28.35" . ✤Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи t САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 22cm/8.66 "Должина : 74cm/29.13" Tshirt Блузи Женски Лето Повик Плус Големина Лабава Краток Ракав Без Ракави Трендовски Туника Маици Блуза Блузи Блузи. Почитувани Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една големина поголема. Благодарам. Удобни и Меки-кошулите се многу удобни за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Вискоза и спандекс ткаенина што го прави поудобно против кожата. Ткаенина-Растеглива, мека и лесна, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување, лесно е да се грижите за секојдневниот живот или патувањето. Карактеристики-Истегнување, врв во Секојдневен стил, плисирана предна блуза, туника Со Тркалезен врат, маици Со Кратки ракави, маичка со раб, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот, материјалите се меки и еластични, не се наредени, совршен е за сите сезони. Погодна Пригода-Секојдневен/Забава/Шопинг/Работа/Надвор/Дома/Свадба/Училиште/Одмор Стил.Многу еднобојни И цветни Маици достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја секоја недела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата пр�

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Официјална Стока На Дизни Кралот Лав Муфаса И Графичката Маичка Симба Кралот Муфаса И младата Симба сед

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Изразувајте се со овие прекрасни маици за графички печати Одликувајќи се со забавни графики и инспират�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Забелешка : Манханли Жени Глуварче Дејзи Печатење Екипажот Вратот Краток Ракав Контраст Боја Маичка е н

ИвпфЖенска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛМаица За Патки Краток ракав 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лв�

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа алергиска до утра за женски графички мета Одличен дизај�

Uorcsa Разноврсна Мода Со Кратки Ракави Популарен Одмор Летен Екипаж Врат Велигденски Ден Цветни Печатени

Женски Маици Обичен Обичен Штанд Јака Нула Бела XL (12) Ограничени количини, ексклузивно за !Бели Секојдне�

Барате лежерна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес активности? Не гле

Обичен Тркалезен Џебен Печатење Со Еднобоен Врат Долга Врвна Маичка Материјал : Полиестер Боја : како шт

28 "ракав : 51cm / 20 ???Повод : дуксери За Ноќта на Вештерките За жени Одлични за забава За Ноќта на Вештерките,�

Покажете ја вашата омилена навивачка дека сте нејзиниот најголем обожавател! Тоа Е Мојата Прекрасна Вн�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 34.5 см / 13.58" Ракав : 19.5 см / 7.68" Должина : 73�

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Scroll