Ново
235* 24в 500В Силиконска Гумена Подлога ЗА Греење ЗА 3д Печатач

235* 24в 500В Силиконска Гумена Подлога ЗА Греење ЗА 3д Печатач

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет.*Силиконскиот Грејач 24 V 250 W е директна надградба за 3Д Печатачите Ender-3 и Ender-5, наменети да ја заменат традиционалната плоча ЗА ПХБ како извор на греење. Во споредба со плочите ЗА ПХБ, силиконските грејачи достигнуваат температура многу побрзо, намалувајќи го периодот на загревање на загреаниот кревет.*Овој грејач во голема мера ќе го намали времето на чекање за загреан кревет да се загрее.* Вклучената леплива подлога ОД 468 МЕГАВАТИ доаѓа претходно нанесена, оценета до 150° C за подолги периоди на употреба и се врзува исклучително добро за металните површини . Само излупете и притиснете за брза и безболна инсталација на нов или постоечки загреан кревет.*Силиконскиот грејач е погоден и за стакло и за алуминиумско печатење опис : *Материјал : Силикон*Моќност : 250 W*Напон : 24 V*Термостат : 50degreessius*Главна Цел : Термичко Греење*Големина : 235*235mm прибл.*Боја : Портокалова+бела*Стил : пет дупки содржина на пакетот : 1*Силиконски Грејач : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за Бојлерот da1 x St 100% сосема нов и квалитетен. Цврст и издржлив,долг работен век. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Сервис : ве Молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања за нашите производи, ние ќе одговориме на вашето прашање што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Божиќ Дедо Мраз Печати КругВратот Долг Ракав Џемпер Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Боксерски Завој За Раце, Памучна Крпа Фиксација за Дишење Со Должина Од 2,5 метри Црвен Завој За Завиткув�

5.0 мл., 100% чешлан прстенест памук 1х1 бебешка рибхедер е 88 / 12 лента На Грбот на вратот Со Лесна Етикета 3 / 4"

95% Полиестер, 10% Затворање На Меѓуножјето Со Еластан И ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ НА РемениС, М, Л Меко за допи

Прелистајте го нашиот широк избор на кујнски производи дизајнирани имајќи го предвид квалитетот и сигу

Жени Мода Овратот Лабава Кадифен Еднобојна Долги Ракави Џемпер Маица Врвовиспроверете Ја Табелата Со Г

Постер На божиќна покривка гаражна врата, ѕидни мурали, зима, на отворено, голема декорација на вратата �

Големина : С Половината : 6373см / 24,8028,74" колк : 7888см / 30,7134,65" Должина : 83см / 32,68" Големина : М Половината : 6777см /

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава шенжен лонгшенгсијанг кеџи јуксиан гонги од

Стил : Моден Материјал : Памучно Потекло : Континентална Кинеска Сезона : Пролет И Есенски Опсег : 46ј,712ј,12+

Пикадинис 2 Парчиња Облека За Жени Врвови За Печатење Усни и Панталони За Боди Шорцеви Спортска Облека Т

Ирваси Божиќ Семејство Појавување Onesie Пижами За ТатоМајкаДетеБебе е најпопуларниот божиќ семејство пи

2pc Plumb Plumb Pp23519 Плакарот Тоалет Завртки Во Собата Со Отворен Капа Орев, 23 / 8", Пластични Пластични; Големина

Искра забавни разговори на вашата каубојска свадба или роденденска забава секогаш кога гостите ќе одлу

"Ирвин" Биметална Дупкар БиМеталр Дијаметар = 1 Инчр гулетите со Променлива длабочина обезбедуваат поеф�

Женски Костум Модно Печатење Панталони Во Боја Секојдневен Дводелен Костумкарактеристики : 1.It изработ�

✿ женски облик на боди бели облик боди бебе боди женски боди пакет женски боди вграден градник за жени м

Барате нешто уникатно за украсување на ѕидот од вашата бања? Ретко луѓето одвојуваат време да ја украса�

Влечете Подготвени 63233 Кабел Заклучување Заклучување Кабел заклучување; 5 / 16 во х 10 стапки Должина;КАРАК

Ноќта на вештерките е за плашлив Овој Квартал Течност За Магла ќе испрати треперење на боцките на вашит�

Добредојдовте Во Продавницата колатиВи Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посвете�

New и зима нова тркалезна боја на вратот што одговара на трендот на личноста машки џемпер со пруги ...

Боја : бела, жолта, зелена, темно зелена, кафеава, светло црвена, Количина : 4 / 6 / 12 ПАРЧИЊА Материјал : пена.

Scroll