Ново
Силиконска Врата Затворач Ѕид Заштитник Удар-Слободен Прстен Вратата Рачка Тампон За Спална Соба Кујна Кабинети

Силиконска Врата Затворач Ѕид Заштитник Удар-Слободен Прстен Вратата Рачка Тампон За Спална Соба Кујна Кабинети

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Карактеристики : 1. Овој затворач на вратата е изработен од висококвалитетен силиконски материјал, со добра еластичност, отпорност на компресија и деформација и е издржлив.2. Затворачот на вратата остава безбедносен јаз помеѓу рачката на вратата и ѕидот, што во голема мера го штити вашиот ѕид од оштетувањето на ударот што го носи рачката на вратата.3. Намалување на бучавата : рачката на вратата може повторно да се одбие од ѕидот, ефикасно спречувајќи бучава. Нема повеќе загриженост дека ќе бидете прекинати или разбудени од звуци од несреќа.4. Транспарентната боја на затворачот на вратата ќе одговара на целата боја на рачката, погодна за спална соба, кујна, бања и канцелариска употреба. Одличен заштитник на вратата за дома, канцеларија.5. Лесно за инсталирање : нема потреба да се држи или вежба дупки во ѕидот, тоа нема да го расипе дизајнот на вашата соба. Само закачете го гумениот прстен на рачката. Не се лизга и се одржа во место. Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење Опис : Материјал : Силиконизирај : како што е прикажано 1 : овој затворач на вратата е изработен од висококвалитетен силиконски материјал, со добра еластичност, отпорност на компресија и деформација и е издржлив. 2 : затворачот на вратата остава безбедносен јаз помеѓу рачката на вратата и ѕидот, што во голема мера го штити вашиот ѕид од оштетувањето на ударот што го носи рачката на вратата. 3 : намалување На Бучавата : рачката на вратата може повторно да се одбие од ѕидот, ефикасно спречувајќи бучава. Нема повеќе загриженост дека ќе бидете прекинати или разбудени од звуци од несреќа. 4 : транспарентната боја на затворачот на вратата ќе одговара на целата боја на рачката, погодна за спална соба, кујна, бања и канцелариска употреба. Одличен заштитник на вратата за дома, канцеларија. 5 : Лесен за инсталирање : нема потреба да се држи или вежба дупки во ѕидот, тоа нема да го расипе дизајнот на вашата соба. Само закачете го гумениот прстен на рачката. Не се лизга и се одржа во место.

Карактеристики

Производи во категоријата

Замрзната облека за деца, Замрзната Маица И панталони На Дизни, детски облеки Со Замрзната тематика, елс

Карактеристики 1 Изработени од висококвалитетна ткаенина од полиестерски влакна, мала тежина, дише и уд

Ирваси Божиќ Семејство Појавување Onesie Пижами За ТатоМајкаДетеБебе е најпопуларниот божиќ семејство пи

Влечете Подготвени 63233 Кабел Заклучување Заклучување Кабел заклучување; 5 / 16 во х 10 стапки Должина;КАРАК

Тешка, основна алатка за инсталација и отстранување на синџирот за сервисирање на речиси секој велосип�

PD 25 W USB C Брз Полнач со 3 FT USB C До C Кабел, Направете Го Вашиот Живот Полесен! Супербрзите полначи го штитат �

Ноќта на вештерките е за плашлив Овој Квартал Течност За Магла ќе испрати треперење на боцките на вашит�

Вител Морињата На стилкрафт Стаклената Чинија е рачно разнесена од рециклирано стакло, што ги подобрув�

Комбо Клип Пакет удобен комбиниран пакет клипови за хартија, клипови за врзување и иглички за притискањ

Ова е Претходна книга Сите наши книги се Во Добра или подобра состојба.Формат : Другаавтор : Публикации М

HP Drive Bay Адаптер, 1 x Вкупно BAY HP Drive Bay Адаптер Земја на Потекло : Тајван Земја на Потекло : Тајван Број На Вку

95% Полиестер, 10% Затворање На Меѓуножјето Со Еластан И ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ НА РемениС, М, Л Меко за допи

Нашите комплети за мотори ги вклучуваат сите завртки потребни за замена на прицврстувачите во страничн

Женски Божиќ Дедо Мраз Печати КругВратот Долг Ракав Џемпер Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Таники Дното,Жени Пливаат Шорцеви,Дами Костим За Капе�

"Купуваат Модата 8 Пакет Девојки Резервоарот Врвот Лажичка Вратот Камизола Во собата, крајната во удобн�

Scroll