Ново
Нов Ирвин 373100Б Биметал Холесав, 1

Нов Ирвин 373100Б Биметал Холесав, 1

Достапност: Залиха
DEN 205.60

"Ирвин" Биметална Дупкар. Би-Металр. Дијаметар = 1 Инчр. гулетите со Променлива длабочина обезбедуваат поефикасно растојание од чипот; 4/6 заби со променлив чекор за намален шум и подобрени перформанси. р. заварување Со Електронски зрак за посилни, подолготрајни заби.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак И Репродуктивна Штета - www.P65 Warnings.ca.gov Нови 1pk ИРВИН 373100 BX Биметал Holesaw, 1", Секој.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карактеристики 1 Изработени од висококвалитетна ткаенина од полиестерски влакна, мала тежина, дише и уд

Должина на цилиндерот 11 / 8" располага со дебелина на материјалот до 7 / 8" дебел Издржлив цврст метал 1.000 м�

Нови Дрвени Орнаменти Украси Дедо Мраз Снешко Карактеристики : Каде ги ставате? Додадете природна шума

Замрзната облека за деца, Замрзната Маица И панталони На Дизни, детски облеки Со Замрзната тематика, елс

Американскиот Ден Независноста Приврзок Декорација Соба Декорација Знаме Реквизити Приклучок Во Виси

Големина : С ЕУ : 34 БИСТА : 110см / 43.31" Ракав : 59см / 23.23" Рамо : 46см / 18.11" Должина : 85см / 33.46"Големина : М ЕУ : 36 БИСТ

Добредојдовте Во Продавницата колатиВи Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посвете�

Комбинезони За Жени Летен Џеб Без Ракави Панталони Со Еднобојни Панталони Модни Ромпер Панталони ве Мо�

Персонализирани Украси За Божиќни 26 Букви Персонализирани Украси За Божиќни букви Карактеристика : во �

Прелистајте го нашиот широк избор на кујнски производи дизајнирани имајќи го предвид квалитетот и сигу

Стил : Моден Материјал : Памучно Потекло : Континентална Кинеска Сезона : Пролет И Есенски Опсег : 46ј,712ј,12+

Добредојдовте на bygoodse сите букви и броеви се со најдобар квалитет на дресовите Големини преку XS ДО XXXL се

Вилушките На Штедачите за Заптивки се издржлив и перат капак на вилушка што нема да влијае на амортизац�

Scroll