Ново
Женски Блузи Краток Ракав Женски Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци V - Вратот Мета Лето Блузи Зелена 5XL

Женски Блузи Краток Ракав Женски Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци V - Вратот Мета Лето Блузи Зелена 5XL

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Овој Моден Краток Ракав. Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 112см/44.09" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 10 биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74" Големина : 2хл сад : 12 биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : 3хл сад : 14 биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" должина : 75cm/29.53" Големина : 4xl сад : 16 биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : 5xl сад : 18 Биста : 152cm/59.84" Рамо : 58cm/22.83" Ракав : 27см/10.63" Должина : 77СМ/30.31" летни врвови за жени 2023 трендовски;женски летни врвови 2023;Летни врвови;женски врвови. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Краток Ракав,Блуза, V-Вратот. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневно, слободно време, шопинг, состанок, улица, основно, плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

Карактеристики : 1.Стил : Еврамерикански Стил2.Тип на облека : Женска Блуза Со Копчиња Долги Ракави Лабава

Модни Жени Лето Обична Плажа Лабава Тркалезна Врата Кратки Ракави Печатени Маици Блузамодни Дами Обичн

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Обични Блузи, Женска Секојдневна Маица, �

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Независни Блузи За Печатење На Денот, Женс�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 44см / 17.32" Должина : 64см / 25.20" Големина : �

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Т�

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Се лизга во апсолутна удобност Одликувајќи се со хемија што е толку мека, можеби никогаш нема да сакате �

Женски Модни Секојдневни Отпечатоци Со Кратки Ракави Врвна Блуза Со Пуловер Со Кружен Врат Карактерист

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Фрагарн Копче Надолу Кошули За Жени Цветни Печатење Туника Летни Врвови Облечени Обични Ѕвончиња 3 / 4 Ра

Женски Летен Возбуда VВратот Краток Ракав Цврст Принт Секојдневен Фустан Маица Топфеатури : должина На �

Scroll