Ново
Пудкоко Женски Долги Ракави В-Вратот Блуза Дами Преголеми Скокач Пуловер Врвови

Пудкоко Женски Долги Ракави В-Вратот Блуза Дами Преголеми Скокач Пуловер Врвови

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата : Секојдневенима 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Што Добивате : 1 х Женска Блуза Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. 100% Сосема Нов, висок квалитет!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Големина : С Сад Големина : 4 UKSize : 8 Еу Големина : 34 Биста : 112cm / 44.09" Должина : 87cm / 34.25" Ракав : 43cm / 16.93" Рамо : 57cm

Дами Елегантните Монтирани Врвови Се Класични За Да бидат Задолжителни во Сечија Гардероба.Задолжител�

2023 Лето гѓа Ввратот Меур Ракав Топката Топката Топката Шифон Килер врвот Материјал : полиестер Боја : ка�

Женска Клубска Облека Блузи Со Еднобојна Црна Решетка Проегирни Мрежести Врвови Со Долги Ракави Ве мол�

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

Тврдокорен навивач како тебе сака да го претставува тимот во се што правиш Овој Дамски Врв од Странична

Женски Велигден Писмо Печати Мода Врвот Кошула Краток Ракав Круг Вратот Лабава Врвот Блуза Маица Домот

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска Маица Информации за производот :...

Функција копче надолу, манжетни краток ракав, мазна текстура, заоблени полите, исто така, може да се јазл

Фрагарн Копче Надолу Кошули За Жени Цветни Печатење Туника Летни Врвови Облечени Обични Ѕвончиња 3 / 4 Ра

Кијблае Женска Облека Се Занимава Денес одговор На ЕПошта во рок од 24 часа; ако имате какви било проблем�

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : лежерна должина на Ракавот : Кра

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Ти�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Мачка Печатени Блузи, Жени Секојдневен Маица,

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Т�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Шифон Блузи, Жени Обична Маица, Краток Ракав �

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Врвови За Шиење Чипка, Женска Секој�

Scroll