Ново
Женска Маица Со Кратки Ракави Со Букви Печатени Летни Врвови Одмор Пуловер Работа Екипажот Вратот Туника Блуза Бела 2XL

Женска Маица Со Кратки Ракави Со Букви Печатени Летни Врвови Одмор Пуловер Работа Екипажот Вратот Туника Блуза Бела 2XL

Достапност: Залиха
DEN 255.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Независни Блузи За Печатење На Денот, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Печатено Писмо ВО САД,Независно Печатење На Денот : Црна,Сина ,Портокалова, Розова, Темносина,Бела,Жолта, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% спандекснеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет,Лето,Fall,Зима, СИТЕ Сезони ПРИЛИКИ : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Печатење Со Букви, Блуза За Печатење На Денот На Независноста На Жените, Врвови За Туника За Шиење Во Женска Боја4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Плисирани Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Повик Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Т�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Ти�

Женски Велигден Писмо Печати Мода Врвот Кошула Краток Ракав Круг Вратот Лабава Врвот Блуза Маица Домот

Големина : С САД : 4~6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ : 6~8 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 40см / 15.75" Ракав : 59см / 23.23" Должина : 67см

Карактеристики на деталитемодалитет Боја Црна / Бела / Кафе / Беж / Црвена / Сина / Камила / Темно Сива / Арм�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 30см / 11.81" Биста : 98см / 38.58" Должина : 63см /

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Модни Жени Лето Обична Плажа Лабава Тркалезна Врата Кратки Ракави Печатени Маици Блузамодни Дами Обичн

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Жени Со Копчиња Надолу, Женска Активна Маица, Ма

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте На ☛Цимпу☚Ви Посакувам среќен шопинг!Големина табела :

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Врвови За Шиење Чипка, Женска Секој�

Scroll