Ново
Арти-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Вест Палм Бич

Арти-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Вест Палм Бич

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Артикс-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Женски Дуксер Со Целосна Качулка Со Вест Палм Бич. 8 мл./yd2 (САД) 13.3 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Полу-опремена контурна силуета. Необложена хауба со рамна плоча во боја. Метален патент. Преклопената ткаенина преку патент овозможува целосно предно печатење. Џебови за торбички со врзување на ребрата при отворање на џебот. Три игла шиење на хаубата, џеб отворање и појас. 1 х 1 ребро со спандекс. Артикс-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Женски Дуксер Со Целосна Качулка Со Вест Палм Бич. 8 мл./yd2 (САД) 13.3 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Полу-опремена контурна силуета. Необложена хауба со рамна плоча во боја. Метален патент. Преклопената ткаенина преку патент овозможува целосно предно печатење. Џебови за торбички со врзување на ребрата при отворање на џебот. Три игла шиење на хаубата, џеб отворање и појас. 1 х 1 ребро со спандекс. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Искинете ја етикетата. Многу удобен фит за носење цел ден и вашиот дуксер со качулка се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно. Толку е меко што ќе се заљубите во него. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски дуксери со целосен патент обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Овој женски џемпер со целосен патент Од Западна Палм бич е за жени како суштински дуксер за патент. Ние носиме големини ДО 3 XL. овој спортски изглед со качулка со качулка со качулка можете да го носите додека одите на шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат руно, И Западна Палм Бич печатење е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни.❥ Удобен Материјал

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

Жени Обични НародниОбичај Печатени Пуловер Долг Ракав Со Качулка Џеб Блуза Блузи Дуксери Карактеристи�

Женски Дуксери и Дуксери Хаваи Флагадулт Унисекс Дуксер со Качулка Тешка Мешавина 8 мл / квадратни метр�

На неутрален дуксер со качулка, тој е многу погоден за совпаѓање Со Маици, јакни, палта, фармерки, фармер�

смешни женски подароци подароци за млади возрасни жени подароци за денот на мајките најдобри подароци �

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 41см / 16.14" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 60см

Лесна и удобна совршена! Слој на овој пуловер со качулка од Сајрус со пријатна текстура на вафли плетењ�

Сезона : Зима и fall Пол : Жени Материјал : Полиестер( Памучна Твила) Декорација : Никој Должина На Ракавот : �

Не можете да погрешите со Оваа Неверојатна Маргаритка Букет Качулка ЖенскаСлика од Шатерсток која ви д�

Големина Шема : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см / 34.65" Ракав : 66см / 25.98 "Должина : 49см

Женски Обичен Моден Цветен Градиент Печати Долг Ракав ОВратот Пуловер Врвот Блузаопис1 [Ткаенина] : висо

Големина : XXГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm / 52.39 "Рамо : 61см / 24.Големина : Мали САД : 4 ВЕЛ�

Кој подобар начин да се биде во чекор со трендот на атлетизност отколку со оваа симпатична, исечена, бло�

Со Џебови За Пуловер Со Копчиња Качулка За Уши Женски Дуксери Мачка Симпатична Долга Горниот Ракав Жени

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Оваа празнична божиќна матичка со долги ракави од време на одмор ви овозможува да го покажете вашиот пр�

Loveе ја обожавате оваа супер симпатична тексас јакна, има вградена џука за џуџиња наредени со руно...

Жените Полн Патент Дуксер Дами Долг Кардиган Качулка Кардиган Јакна Палто Врвен Фустан ве Молиме прове�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Scroll