Ново
Фетерални Женски Обични Модни Шарени Печати Долг Ракав Копче Пуловер Дуксери Дуксери

Фетерални Женски Обични Модни Шарени Печати Долг Ракав Копче Пуловер Дуксери Дуксери

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Женски Обични Модни Шарени Печати Долг Ракав Копче Пуловер Дуксери Дуксерикарактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезона : aut и зима пол : женска прилика : Слободно време, Спортски Материјал : Полиестерстил : Лежерна Должина : Општо : Одговара На големината Како да се мие : Рачно перење или машинско перење што добивте : 1 Х женски sweater Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"60cm/23.62"62cm/24.41"68cm/26.77"M116cm/45.67"61.5 cm/24.21"63cm/24.80"70cm/27.56"L122cm/48.03"63cm/24.80"64cm/25.20"72cm/28.35"XL128cm/50.39"64.5 cm/25.39"65cm/25.59"74cm/29.13"XXL134cm/52.76"66cm/25.98"66cm/25.98"76cm/29.92" Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 60cm/23.62"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 61.5 cm/24.21"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 63cm/24.80"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 64.5 cm/25.39"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 74cm/29.13"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 66cm/25.98"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 76cm/29.92" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 110см/43.31 " Преголем дуксер, дуксери со пуловер,јака за рамо,џемпер со долги ракави со џеб,есенски тимови за жени,зимска модна облека, winterетска облека, руно секојдневен стил. Овој дуксер со пуловер е погоден за секојдневен,канцеларија,забава,училиште,трчање,спорт,теретана,танцување,лизгање,пешачење,велосипедизам,јого,пролет,fall и зима. Машина за перење, рачно перење ладно, суво рамно во сенка. Не избелувајте. Овој дуксер со половина патент може да се носи Со Фармерки, Панталони, Хеланки или преку вашиот ансамбл за активна облека за секојдневен и лесен изглед. лесен,дише, супер мек и нејасен материјал обложен со руно, овие врвови за пуловер дефинитивно ќе ве стоплат цел ден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

За Книгата Ноче Перманес Деспиерта Ен Мис Лабиос е само обид да се возат многу реченици за светот на сре�

Нашиот бренд кој се фокусира на модната женска облека Во Пролет,Лето,Fall,Зима, со различни стилови за зад�

Лесни Качулки Со Полн Патент За Женски Обични Дуксери Со Патент Со Долги Ракави Лабава Четвртина Пулове

Сезона : Зима и fall Пол : Жени Материјал : Полиестер( Памучна Твила) Декорација : Никој Должина На Ракавот : �

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31" Рамо : 50см / 19.69" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 68см /

Камењата На Венеција( Волумен III) : Волумен III Падот оваа книга е резултат на напор направен од нас кон да�

Навигнете го преодното облекување со пулвер за четвртзип на Scoop Супермекото изградба на Scuba обезбедува S

54" Ракав : 44cm / 17 €Клучни Зборови} Црна Маица Фустан За Жени Облечен Секојдневен Плус Големина;Памучни Вр�

Толку кукави и пријатни, никакви граници на шорцевите од шорпа на границите не се совршен почеток на ваш

Кој подобар начин да се биде во чекор со трендот на атлетизност отколку со оваа симпатична, исечена, бло�

26 "Должина : 70cm / 27.80" Ракав : 53cm / 20.88 "Рамо : 63cm / 24.46 "Рамо : 64cm / 25.69 " Должина : 66см / 25.20" Ракав : 54cm / 21 женска блуз

Поставете го во стил оваа сезона со џорда Гроздобер Оливија Раглан Со исечено вклопување, оваа разигран

Материјал : Дуксер Од Полиестерски Грло Женски Женски Дуксери Слатки Дуксери Преголем Дуксер Лесни Дук�

Scroll