Ново
Непослушност Жени Мода Ватиран Модел Лесен Полу Патент Долг Ракав Обичен Секојдневен Дами Дуксери Пуловер Кошули Блузи

Непослушност Жени Мода Ватиран Модел Лесен Полу Патент Долг Ракав Обичен Секојдневен Дами Дуксери Пуловер Кошули Блузи

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Жените паѓаат дуксери, долги ракави, основни, пуловер . идеален за вежбање, секојдневно носење, канцеларија, шопинг, секојдневна,атлетска облека, дозвола за заштеда на fall. содржина на пакетот : 1 х дуксери. Совети : Универзалната табела со големини не е Нашата Големина Големина : Бидејќи Големини Се Мали, Сугерираат 1-2 Големини Поголеми. Ве молиме Проверете Ја Вистинската Табела Со Големини На Фотографиите За Да Ја Изберете Соодветната Големина. Материјал : дуксерите за жени се изработени од 95%Полиестер, 5% Спандекс, удобни, дише, пријателски за кожата, меки, ве одржуваат топло во fall и пролет. Тип : дуксери за жени/есенски дуксери за жени /женски блузи за fall/блузи со долги ракави за жени/женски пуловер /женски дуксери. Натпревар : основните дуксери со пуловер за жени се совршени за спарување со фармерки, панталони, хеланки, шорцеви, здолништа итн. Тоа е суштински дуксери за fall и пролет во вашата гардероба. Повод : дуксерите за жени се погодни за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, fall, зимски материјал : Дуксер�

Оваа 3 / 4 Јакни Со Ракави Ја Комбинираат Популарната Карирана, Што Ве Прави Привлечни.20 " Должина : 99см / 38..

Лесна и удобна совршена! Слој на овој пуловер со качулка од Сајрус со пријатна текстура на вафли плетењ�

Со Џебови За Пуловер Со Копчиња Качулка За Уши Женски Дуксери Мачка Симпатична Долга Горниот Ракав Жени

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 41см / 16.14" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 60см

Детали За производот Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен �

Женски Дуксери и Дуксери Хаваи Флагадулт Унисекс Дуксер со Качулка Тешка Мешавина...

Женски Обичен Моден Цветен Принт Со Долг Ракав Пуловер Со ОВрат Врвна Блуза Женска Мода Лабава Секојдне

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Сезона : Зима и fall Пол : Жени Материјал : Полиестер( Памучна Твила) Декорација : Никој Должина На Ракавот : �

Scroll