Ново
14К бело злато мажи и женски 18 искривени ѓердан од ланец Дорика

14К бело злато мажи и женски 18 искривени ѓердан од ланец Дорика

Достапност: Залиха
DEN 0.33

14 K бело злато мажи и жени 18 "1,35мм искривени ѓердан од ланец Дорика со 020 мерач и заклучување на јастог. Брилијантно фалсификувани да создадат заслепувачки приказ на сложена изработка, ова 14 каратско злато го искриви ланецот Дорика, вдлабрувајќи некомпромитиран стил и убавина за разлика од никој друг. Различни во должината на ланецот 10 "-24 " и големини 1,35мм-2,10мм, го имате вашиот избор од нашето мноштво опции. Една боја не е доволно? Овој ланец доаѓа во традиционалното жолто или бело злато и дво-тон варијации на варијации на варијации на варијации на Розово/ бело злато или жолто/ бело злато. Мора да има за вашата колекција што ќе додаде дека талентот што ја баравте. Погоден и за машки и за женски вкусови. Овој ланец доаѓа со лесно обезбедување затворање на заклучување на јастог. 100% Загарантирано задоволство Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени. Бело злато.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гледајте го нејзиниот сјај светло со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела Изработено во свет

Откарете го прстот со овој женски бенд за свадби на Миабела Изработено во бујно бело злато, овој треперл

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува смарагд пресечен камења од аметист, поставен во це

1 / 10 Карат Т.В (I2 Јасност, HI боја) Брилијантност фино накит дијамантски контура свадбена лента во 10kt бело �

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува овална, создадена емарагдна камења од камења, пост

Додадете допир на боја и елеганција на вашиот изглед со овој прекрасен миабела со монистран прстен Изра

Направете го нејзиното срце да трепере со овој прстен за ангажман на кросовер на Миабела Морганит и Диј�

Изразувајте дека сакате и додадете малку треперлива со овој прекрасен тангело создаден сино сафир и пр�

Овој прстен за ангажман на Adina & Co има прекрасна кружна кубицирконија невестинска прстенеста рака поста�

Изработено во Стерлинг Сребрена прстенот прикажува 9мм x 7mm смарагд симулиран аквамарински скапоцен кам

Внесете кралски свадбен прием со овој раскошен миабела аквамарин и дијамантски ореол прстен Изработен�

Изработено во сребро со сребро со 10к розово злато, овој прстен прикажува овална сечење од 7х5мм, создаден

Погледнете го вашиот зрачен најдобро со овој блескав Миабела Вајт го создаде прстенот за ангажман со тр

Заслепувајте ја со овој волшебно тангело розово и бело сафир и прстен за ангажман на ореол Изработено в�

Пенливи 14к злато позлатени сребро симулиран дијамантски коктел прстен Истата искра и во денови и ноќев�

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црнобел дијамантски прстен за ангажман

Клучните цирконија прстени навистина се најдобриот пријател на девојчето Секој додаток за накит треба

Одете на Кралскиот пат со тоа што ќе и ’надареме на овој привлечен мијабела гарнет, бел сафир и дијамант

Зафатете внимание со овој остварлив прстен од 3камен Тангело Изработено во светло бело злато, овој впеч�

Оставете траен впечаток на вашиот посебен ден кога го носите овој прстен за ангажман на Тангело Моргани

Откарете го прстот со овој едноставен, но елегантен прстен со допир на зачудувачки скапоцен камен од 4мм

Современ двојно оригинален сина топаз трилион бајпас прстен со акценти на бели сафир дизајнирани од ср�

Покажете го вашиот стил со овие прекрасни ораво 2 карат вкупна тежина создадени сини обетки од сафир во 1

Откарете го прстот со loveубов со надавање на овој срцев прстен стилизиран од 14 карат жолто злато Овој прс

Изработено во 10к жолто злато и сребро сребро, овој прстен го прикажува смарагд, создаден смарагд скапоц�

Scroll