Ново
Империјал скапоцен камен 10К розово злато маркиза исечете рубин 1 10CT TW Diamond Halo Ringенски прстен

Империјал скапоцен камен 10К розово злато маркиза исечете рубин 1 10CT TW Diamond Halo Ringенски прстен

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Изработено во злато од розово 10к, овој прстен го прикажува 5x2,5 мм маркиз исечен рубин скапоцен камен, измет поставен во центарот. Рамката во форма на маркиза со тркалезни дијаманти го обвиткува центарот на камен, додека акцентот на тркалезен дијамант го украсува шанкот. Завршено на светло полиран сјај, овој прстен на Руби Дијамант Хало за жени е сигурен дека е вреден додаток што жените би сакале да го имаат во нејзината колекција. Природна рубин со заситеност на длабока црвена боја . маркиза исечена рубин со мерење 5x2,5 mm. Цврсто поставување на злато од 10 K розово со природен акцент на дијамант од 1/10 CT TDW.

Карактеристики

Производи во категоријата

Топете го срцето со оваа Миабела создаде бел сафир и дијамантски акцент на ангажманот на вкрстување...

Посветете се на неа засекогаш со оваа опустошена Миабела ја создаде Руби и го создаде прстенот за ангаж�

Однесувајте се кон себеси или со некој што го сакате со овој зачудувачки тангело танзанит, бел топаз и д�

925 Стерлинг Сребрена Гарнет и создаде обетки од бели сафир Стилски и сентиментален дајте и подарок што �

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува смарагдно исечено зелено аметистич

Едноставно не можете да тргнете наопаку со овој модерен тритон сет со три тон со три тон Изработено во б�

Одете на Кралскиот пат со тоа што ќе и ’надареме на овој привлечен мијабела гарнет, бел сафир и дијамант

Претставете ја вашата доживотна посветеност со овој задебелен прстен за ангажман на црнобел дијамант о

1 / 10 Карат Т.В (I2 Јасност, HI боја) Брилијантност фино накит дијамантски контура свадбена лента во 10kt бело �

Добијте регален изглед со овој украсен мијабела дифузен сафир и бел сафир и дијамантски акцент ореол пр

Откарете го прстот со loveубов со надавање на овој срцев прстен стилизиран од 14 карат жолто злато Овој прс

Направете го нејзиното срце да трепере со овој прстен за ангажман на кросовер на Миабела Морганит и Диј�

Подигнете го вашиот стил со овој прстен со позлатен чад од розово злато од 18 килограми Одликувајќи се со

Изработено во Стерлинг Сребрена прстенот прикажува 9мм x 7mm смарагд симулиран аквамарински скапоцен кам

Блескава и пријатна, овој приврзок во форма на круша во форма на дијаманти го засилува нејзиниот моден в

Украткајте го прстот со лизгање на овој прекрасен прстен од скапоцен камен и дијамантски скапоцен каме�

Откријте го олицетворението на елеганција и стил со свадбениот бенд на Miabella Women 14k W Прецизно изработено,

Изгледајте елегантно и стилски овој елегантен миабела гарнет и дијамантски акцент коктел прстен на прс

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 1 КТ тркалезна кубна цирконија солитер прстен за ангажман во

Пенливи 14к злато позлатени сребро симулиран дијамантски коктел прстен Истата искра и во денови и ноќев�

14 K бело злато мажи и жени 18 "1,35мм искривени ѓердан од ланец Дорика со 020 мерач и заклучување на јастог...

Додадете допир на боја и елеганција на вашиот изглед со овој прекрасен миабела со монистран прстен Изра

Изработено во 10к жолто злато и сребро сребро, овој прстен го прикажува смарагд, создаден смарагд скапоц�

Клучните цирконија прстени навистина се најдобриот пријател на девојчето Секој додаток за накит треба

Scroll