Ново
Везена Тери Памучна Крпа За Раце За Бања И Кујна - Тери Памучна Крпа За Раце-Розова Крпа Во Боја-Сребрена Скрипта Почетна Ч

Везена Тери Памучна Крпа За Раце За Бања И Кујна - Тери Памучна Крпа За Раце-Розова Крпа Во Боја-Сребрена Скрипта Почетна Ч

Достапност: Залиха
DEN 1087.84

Една станица за сите ваши персонализирани потреби за крпи овде. - Секоја крпа доаѓа персонализирана голема почетна.- Овие крпи апсорбираат Вода, двојни конци за заклучување на работ и природна светла боја. Направени од природни материјали и ослободени од штетни хемикалии . Висока Густина : сите тери памучни крпи направија 16 памучни прстени со едно предиво. Тоа значи потрајни и подобри апсорбирачки вода. Достапни Бои : Црна, Жешка Розова, Аква, Жолта, Бела, Вар, Кралска Сина, Портокалова, Јаглен, Бургундска, Беж, Црвена, Виолетова, Лаванда и Темносина.- Еве мерење на секоја крпа-Крпи за Плажа или Чаршафи за Капење : 35 "х 65" има две украсни граници на доби и завршна обработка на доби. - Крпи за капење : 27 "х 54" има две украсни граници на доби и завршна обработка на доби.- Крпи за раце : 16 "х 25" има завршница на полите доби.-Фитнес Салата Крпи : 13 "х 44" има доби полите заврши-машина за перење, се мијат во топла вода. Падне сува ниска топлина. ШАРЕНИ КРПИ за РАЦЕ : Тери Памучни крпи за мерки за кујна и бања во големина - 3-Пакувајте виолетова крпа за раце со сребрена скрипта иницијален З.СОВРШЕН ПОДАРОК : Рачните крпи се персонализиран подарок бидејќи доаѓаат со сите букви од а До Ш извезени во сценарио за канцеларија сребрени шевови, освен сребрена боја рачна крпа користена бела нишка за вез. Монограмираната крпа за раце што апсорбира вода доаѓа со две широки граници на доби и широк раб. ДОСТАПНИ БОИ : Широк избор памучни крпи во Боја и големина достапни за сите ваши семејни потреби, Јаглен, Сребро, Розова, Бела, Вар, Кралска Сина, Портокалова, Црвена, Црна и Темносина Боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подмладете го декорот за бања со прекрасниот Супериорен Еколошки Комплет За Крпи од 6 Парчиња Направен �

Изработен од турски памук, Домашниот Текстил Од Линум Ребека Украсена Крпа за Раце е абсорбента и брзо с

Шема за печатење со розова и бела Шепа отпечатоци од девојчиња од девојчиња слатки цртани животни на пр

Вашите Божиќни Украси Не Се Комплетни Без Празнични Везени Крпи За Раце За Удобност На Вашето Семејство

Комплетот за крпи од 6 парчиња Привлечност е луксузно мек Изработен од 100 проценти турски памук се вртеш�

Ние се стремиме кон вашето целосно задоволство и ќе вложиме максимални напори да ги задоволиме вашите п

Карираниот и мечкин мотив со темни тонови на саботниот Витез Санденс бања пешкир додава изглед на дрвос

3дроуз Бостон ТериерПешкир, 22 на 30 инчи одличен за употреба во кујна, бања или теретана Овој 15 на 22 инчи, р

Опис : Широка Употреба : Пешкирот е достапен во различни бои, добар за бања, гостинска соба, теретана, сау�

Прилагодете го луксузот на вашата бања со Линум Домашен Текстил Дензи 4 Парче Монограмиран Комплет За К�

Подмладете го декорот за бања со прекрасниот Супериорен Еколошки 2Парче Комплет Чаршафи за Капење Напр�

Овој мек и апсорбирачки комплет за крпи за капење е совршен додаток на секој декор за бања 100% нула пресв�

Големина : 40*40см / 30*80см Тип на ставка : Спортска Ледена крпа За Брзо сушење Материјал : Силикон + Полиестер

Разгалете се со луксузната, исклучително мека, супер абсорбента и брзо сушење персонализирана Забава в�

Женски Лакјазол Крпа За Капење Микрофибер Спа Плажа Бања листови 145х75см 10 Боиспецификации : Големина : 145

ЗНДУО е компанија која се фокусира на поврзување на начинот на живот со здравјето и природата и ги созда

Разгалете се со луксузната, исклучително мека и брзо сушење персонализирана Забава во рајот пестемал р�

Цртан Филм Лижавче Форма Кујна Може Да Висат Брзо Сушење Абсорбента Корално Руно Крпа Карактеристики : [

П Н е ГОЛИТЕ Памучни Монограмирани Крпи за Раце се меки, супер абсорбента и долготрајни, ако барате крпи

Големина : 13х13 инчи, 16х28 инчи, 30х56 инчи Лесните крпи брзо ја апсорбираат влагата Секојдневна употреба, ст

Случај на 300 Крпи За Перење Магелан БелаДвојна Граница Доби, 13х13,100% Памук Со Прстен Колекцијата Магелан

Осветлете го тушот со шарениот Комплет Еколошки Пешкир Болингбрук Овој пакет е живописен и совршено аж�

Позната по својата мекост, апсорпција и издржливост, конструкцијата од памук ќе се чувствува пријатно н

Додадете малку персонализација во вашата дневна рутина со обичната колекција Пешкири Монограм Овој се�

Scroll