Ново
Насловна Санденс Карирани Бања И Рака Пешкир Колекција

Насловна Санденс Карирани Бања И Рака Пешкир Колекција

Достапност: Залиха
DEN 357.28

Карираниот и мечкин мотив со темни тонови на саботниот Витез Санденс бања пешкир додава изглед на дрвосечач во вашата бања. Оваа крпа со рустикална тематика е направена од мек, впивачки памук. Црвено-црната карирана се граничи со шема на траги од мечки и силуети. Оваа густа крпа може да се пере во машина, што ја прави погодна за украсување или за секојдневна употреба. Ако ви се допаѓа стилот на колекцијата Саботен Витез Санденс, задолжително проверете ги другите координативни парчиња за да можете да креирате комплетен сет. Мека и абсорбента една кадифен тери бања пешкир. Ткаени биволи карирани дизајн со мечка и шепа печатење жакард граница. Купувајте ја координативната колекција Санденс за да го комплетирате изгледот. Изработени од 100% памук . Машинско перење за лесна нега.

Карактеристики

Производи во категоријата

Априлската Украсена Колекција На Пешкири има елегантен сјаен мотив за скролување на аплицирање, извезе

3дроуз Бостон ТериерПешкир, 22 на 30 инчи одличен за употреба во кујна, бања или теретана...

Подобро Домови И Градини Бања КолекцијаПрослават вистинско производство гордост Со Подобро Домови И Г�

Додадете малку персонализација во вашата дневна рутина со обичната колекција Пешкири Монограм Овој се�

Морските коњи украсени На Линум Домашен Текстил Софија Украсена Крпа за Раце се соодветна придружба на

Разгалете се со луксузната, исклучително мека и брзо сушење персонализирана Забава во рајот пестемал р�

Ние се стремиме кон вашето целосно задоволство и ќе вложиме максимални напори да ги задоволиме вашите п

Колекцијата Астон И Arен е луксузна воплотена Произведено Во Турција од најквалитетниот Егејски турски

Доживејте го луксузното чувство на Премиум Комплетот За Крпи За Лице дери Овие раскошни крпи обезбедув�

Цртан Филм Лижавче Форма Кујна Може Да Висат Брзо Сушење Абсорбента Корално Руно Крпа Карактеристики : [

ЗНДУО е компанија која се фокусира на поврзување на начинот на живот со здравјето и природата и ги созда

Опис : Широка Употреба : Пешкирот е достапен во различни бои, добар за бања, гостинска соба, теретана, сау�

мека и удобна.Убав дизајн отпечатен од едната страна Прикажување бело без слики од другата страна Дизај

Подмладете го декорот за бања со прекрасниот Супериорен Еколошки Комплет За Крпи од 6 Парчиња...

Кога Ќе пристигне Вашиот Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана турска Пестемална Рачна Крпа Ком

Канкун 6Парче 100% Памучна Крпа За Капење Е целиот еднобоен шевронен ансамбл за бања направен од 100% памук..

Изработен од турски памук, Домашниот Текстил Од Линум Ребека Украсена Крпа за Раце е абсорбента и брзо с

Без разлика дали сте Ирци или едноставно сакате мачки, овој симпатичен комплет за крпи за раце е задолжи

Женски Лакјазол Крпа За Капење Микрофибер Спа Плажа Бања листови 145х75см 10 Боиспецификации : Големина : 145

Колекцијата На Пешкири Украсена Со Браелин има блескави вилински коњчиња кои летаат меѓу деликатни гра

Од туш до плажа, Линум Домашен Текстил Алара Го Персонализираше Турскиот Комплет За Пешкири од 2 Парчиња

Опис : Оваа крпа за капење има згуснување и пријателска за кожата, така што може да ви донесе удобно чувс

Големина : 40*40см / 30*80см Тип на ставка : Спортска Ледена крпа За Брзо сушење Материјал : Силикон + Полиестер

Обезбедете ново ажурирање на вашата бања со нашата луксузна Домашна Суштина 800gsm Памук 8pc Бања Пешкир Ко�

Scroll